• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Açık hava için ses sistemi arıyorum

stradivarius

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Merhaba aynı konuyu yine açıyorum. Elimizde 300-600 2 tane tromba var. Açık havada kısa sap bağlama ney ve klavye ile 3 mikrofonu idare edecek ses sistemi tavsiyeniz yada elinizdeki ses sistemleri ile ilgilenebilirim.

Bu arada Denizlide sıfır servo pm2000 1700 TL ve sıfır servo 500-1000 lik 2 tane 2 yollu kabin 1300TL fiyat aldım

Cevap: Açık hava için ses sistemi arıyorum

yedek alet olarak almış olduğum ve sıfır durumunda olan servo pm2000 i sana 1400 liraya verebilirim.kesinlikle sıfır.linkte fotoları ve telefon numaram mevcut.bende denizli çivrildeyim.düşünürsen yardımcı olurum.

elimde 4 adet orjınal plastık kasa universal var 05438864711

abicim bende acık havada calıyorum elimde 2 orjinal tromba 2 tane de dynamic saound var hepsi 4 kanal ve her biri 700 wat 4 ay önce aldım hic bi sorunu yok satma amacım 4 tane servo alıcam o yüzden yoksa kolonlar güzell.tel 05445412443 ara fiyatı konusalım.yer istanbul avcılar.

ama hani 3 4 tanen esturman baglamak istiyosanda ucuz yollu bisey istiyorsan startech ps 800 sana yeter bide ona güzel bi power aldınmı süper bisey olur ama saglam bisey istiyorsan daynakord servo sound bu 3 marka acık havada efek leri ve sesleri cok güzel veriyo .

4 adet elektro voice kabin var ilgilenirsen 05359296882
3200 watt da power var crown marka

S.a bende kabin imalat ediyorm istersen ahsap MDF yada Sunta Kabin imalat ederm yada plastk kabin temin ederm elimde her cesit ciyaz bulunmaktadır sen bana istediğin ciyazı ve parasını söyle her seklde ayarlarım
tel:0542 540 75 02

Beyce müzik İbrahım abiyle irtibata geçin en uygun fıyat ondadır herzman

ustam orda volkan vardır...musicvoice sahibi....onun yanına bi gidin derim...güneyden kadirin slmı var deyin :)

s.a ark bende servoda var startech de var baska markalarda var hoparlörde var elimde telefonum 0542 540 75 02 telefonda konusalm sen ne istediğini söyle ben fiyat cıkartaym