• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

(Alınık) Yamaha Psr A2000

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: (Alınık) Yamaha Psr A2000

sen demekki hiç manyak görmemişsin ne aletler ne fiyatlara satıldı busitede
senin mantığına göre o zaman her çıkan aleti alacaz 1 aykullanacaz yok ya hoşuma gitmedi deyip sıfır fiyatına tekrar satacaz öylemi kardeş birde trakyalısın bende çorludanım hiç ikinci el aleti sıfır fiyatına alan oldumu acaba
programa 10dk kala org bozulursa ancak senin dediğin olur

Kardeş sen benim yazıma dikkat etmedin sanırım ben bi aleti alıp 1 ay kullanıp sıfır fiyatından aşağıda satmayın demedim dikkatli okursan eğer benim anlatmak istediğim aleti alan en azından 1 sene kullansın çorap değil ki bu giy çıkar at gitsin..tabi bu işten rant sağlayanlar kullanıcın cihazı alıp 1 gün sonra satmasını ister hatta göbek atar ben bu işten rant beklemediğim için kullanıcının çıkarını düşünerek yazdım bu mesajı.
Bu arada evet trakyalıyım ve trakyalı olmakla gurur duyuyorum da bu işle trakyalı olmanın ne gibi bi bağlantısı var onu çözemedim.Trakyalılar yeni alet alıp 1 ay kullanıp zararına satanlar topluluğu falan mıdır??
Saygılar

Kardeş sen benim yazıma dikkat etmedin sanırım ben bi aleti alıp 1 ay kullanıp sıfır fiyatından aşağıda satmayın demedim dikkatli okursan eğer benim anlatmak istediğim aleti alan en azından 1 sene kullansın çorap değil ki bu giy çıkar at gitsin..tabi bu işten rant sağlayanlar kullanıcın cihazı alıp 1 gün sonra satmasını ister hatta göbek atar ben bu işten rant beklemediğim için kullanıcının çıkarını düşünerek yazdım bu mesajı.
Bu arada evet trakyalıyım ve trakyalı olmakla gurur duyuyorum da bu işle trakyalı olmanın ne gibi bi bağlantısı var onu çözemedim.Trakyalılar yeni alet alıp 1 ay kullanıp zararına satanlar topluluğu falan mıdır??
Saygılar

haaklısınız hocam bir biz uyanık değiliz galiba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...