• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ameliyat oluyorum

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
İlk ameilyat tam olarak başarılı geçmedi ağzımı hala tam olarak açamıyorum 2.ameliyatı olucam büyük lhtlmal bu sefer sol şakak altından kesip düzeltmeye çalışacaklar cuma günü belli olucak sağlığınıza dikkat edin

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0043.jpg
    Fotoğraf0043.jpg
    174.9 KB · Görülen: 213
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Amaliyat oluyorum

çok gecmıs olsun allah şifa versın en yakın zamanda beklıyoruz

Geçmiş olsun kardeşim. Gasp diyorsun ameliyat diyorsun çok şey söylemek istiyor insan ama neyse. Allah acil şifalar versin. Dönüşünde olayları detaylı olarak anlatırsan sevinirim. Ders alınacak şeyler olabilir. Tekrar geçmiş olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geçmiş olsun kardeş. Umarım gaspçılar cezasını bulur.

Büyük geçmişler olsun. Allah acil şifalar versin Saygılarımla,

Re: Amaliyat oluyorum

büyük geçmişler olsun kardeşim umarım bir an önce sağlığına kavuşursun.

Büyük geçmişler olsun.

geçmiş olsun allahım acil şifalar versin

15 gün oluyor gaspa uğradım 3 kişi tarafından önüm kesildi uyuşturucu kullanmışlardı amaçları üzerimdeki 400tl ve telefonumu alıp öldürmekti allah görüyoya silahları tutukluk yaptı beni arabaya alıp öldüresiye dövdüler sonra dışarı attılar bi kaç metre sürünerek gittim polisler gbt uyguluyolardı onlaar hastaneye kaldırdı sonuç yüzümde 10larca dikiş kafamda onlarca dikiş burnum kırık sol bacağımda bıcak darbeler 13 dikiş sağbacağımda 8 dikiş allah 4 aylık çoocuğuma bağışladı beni kimse erkekliğine güvenmesin enazından bi çakı taşıyın yanınızda zanlılar yakalandı suçları ağır 15gündür uyku uyumuyorum umarım yakın zamanda atlatırım piskolojim altüst oldu hatırlamak bile istemiyorum 1000tl maaş alan güvenlik görevlisiyim 15 günde hayatım altüst oldu

15 gün oluyor gaspa uğradım 3 kişi tarafından önüm kesildi uyuşturucu kullanmışlardı amaçları üzerimdeki 400tl ve telefonumu alıp öldürmekti allah görüyoya silahları tutukluk yaptı beni arabaya alıp öldüresiye dövdüler sonra dışarı attılar bi kaç metre sürünerek gittim polisler gbt uyguluyolardı onlaar hastaneye kaldırdı sonuç yüzümde 10larca dikiş kafamda onlarca dikiş burnum kırık sol bacağımda bıcak darbeler 13 dikiş sağbacağımda 8 dikiş allah 4 aylık çoocuğuma bağışladı beni kimse erkekliğine güvenmesin enazından bi çakı taşıyın yanınızda zanlılar yakalandı suçları ağır 15gündür uyku uyumuyorum umarım yakın zamanda atlatırım piskolojim altüst oldu hatırlamak bile istemiyorum 1000tl maaş alan güvenlik görevlisiyim 15 günde hayatım altüst oldu

Vay arkadaş şimdi sinirden gireceğim söze ama söz mecburen gelip siyasete dayanacak. O yüzden hiç girmiyorum. Memleket vahşi batı olmuş. Allah korumuş vallahi. Tekrar geçmiş olsun.