• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ameliyat oluyorum

Cevap: Amaliyat oluyorum

Geçmiş Olsun. ALLAH Acil Şifalar Versin.

öncelikle geçmiş olsun kardeşim.söylenecek çok şey var aslında.birincisi bu olayların oluşmasında en büyük etken ceza sistemimiz.bu tür piskopat tipler bunun farkında oldukları için ellerini kollarını sallayarak böyle kansız olaylara teşebbüs etme gücü buluyorlar.belki adalet önünde cezalarını alıyor olabilirler.ama yetersiz kardeşim.ne olacak bu adam 15yılda yatsa ki bu kadar ceza verceklerini hiç zannetmiyorum,sonuçta çıkacak kaldığı yerden devam edecek.belki kızacaksınız ama bu işin tek çaresi idam cezası.masumların,bu kardeşimiz gibi evine ekmeğini götürmenin derdinde olan bizlerin,ailemizin zarar görmesindense böylelerine idam cezası uygulanması en mantıklısı.

Yakalandılar çok sağlam bi avukat tanıdığım sayesinde mahkeme olayına gelınce avukata devredicez bütün işlemleri 16 yıl garanti cezası var en az geriside savcıya kaldı

büyük geçmiş olsun allah acil şifalar versin ...

geçmiş olsun kardeşim

Büyük geçmiş olsun kardeşim. Çok üzüldüm. Acil şifalar diliyorum....

Ali geçmiş olsun kardeşim, umarım ameliyatın sorunsuz bir şekilde geçer.
Acil şifalar dilerim.

Şu database error belasından dolayı yazamamıştım..

Büyük geçmiş olsun,gerçekten çok üzüldüm,ne kadar kansız insanlar var şu dünyada,Allah acil şifalar versin arkadaşım..

Moderatör tarafında düzenlendi:

geçmiş olsun kardeşim Allah acil şifalar versin

Yarın amaliyat oluyorum 13 gün önce gaspa uğramıştım sol tarafıma çok fazla darp aldım ağzımı 3cm den fazla açamıyorum doktorlar beyinden şüphelendi allaha şükürler beyinden kaynaklı değilmiş yarın elmacık kemiğim düzeltilicek amaliyata giriyorum sağlıklı günler dilerim herkese

Allah acil şifalar versin üstadım.İnşallah en kısa zamanda yine buradan duygu ve düşüncelerini bizle paylaşırsın.Ameliyatlar çok rahat artık.Dört kez oldum.Gerekirse beşinciyi de olurum :) Hayırlı haberlerini bekliyoruz.