• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Aralıkda askere giden varmı arkadaşlar ve askere gidenlere tavsiye varmı?

KORAYYYYY

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
s 770 bk5
arkadaşalar aralıkda askeriz işallah askere giden arkadaş var mı sitede veya gidecek olanlara tavsiye varmı ...

Cevap: Aralıkda askere giden varmı arkadaşlar ve askere gidenlere tavsiye varmı?

şimdiden hayırlı tezkereler...

jandarma olursan usta dönemdede karakolda olursan yaşadın. karakol askerliği doğudada güzel anılar bırakır batıdada.. mevcut az olduğundan dolayı fazla sıkıntı yaşanmıyor. anadoluda bi karakola düşersen eğer orası için bu karakol sürgünler için diyorlarsa emin ol orası daha ortamcı yer olacaktır. 2006 da ksd olarak sürgün karakolu diye gittim tezkere aldım o kadarda şurdan kurtulsam gibisine heveslerde değildim güzel arkadaşlıklar edinmiştim.

Cevap: Aralıkda askere giden varmı arkadaşlar ve askere gidenlere tavsiye varmı?

birinci tavsiyem herseyine sahip cik amaaan bana verilen herkeze veriliyo deyip benim gibi gocugunu yataginin ustune atip dislerini fircalamaya gitme!!! geldiginde bulamazsin bulamazsin cunku.birinci kural herkezi kendin gibi zannetme..herzaman ortaci ol. vede gozlerini 4 ac durumlarda vahim zaten su aralar..gerci bu tavsiyeleri baban,annen vermistir ama onlarinkiler kulak ardi edilebiliyo. hayirli teskereler simdiden.

HAYIRLI TESKERELER 50 TANE ADAM ANLATMIŞTIR ASKERLİK ŞÖYLE BÖYLE DİYE YALAN İNANMA HE HE DE GEÇ ASKERDE RAHATLIK GİDİCEN YERE VE İLE BAĞLI DEĞİLDİR SADECE ORTAMA BAĞLIDIR. ÇÜNKÜ HERYIL ASKERLER VE KOMTANLAR DEĞİŞİYO SANA ÇOK ZOR DEDİKLERİ YER ÇOK RAHAT OLABİLİR ÇOK RAHAT DEDİKLERİ YERDE ZOR OLABİLİR KİMSE YE İNANIPTA KAFANI YORMA ACEMİLİKTE ARTİSTLİK YAPIPTA 100MTR ATIŞTA HEPSİNİ VURMA YOKSA BENİM GİBİ PİYADE OLARAK GİDER KoMANDO OLARAK ÇIKARSIN.

kepi kaptırmada..:eek:

:) heralde anlamı derin anlayamadım ama benim sormak istediğim müzikle uğraşanların yaptığı bişey varmı askere gitmeden ben alaylıyım mesala yani eğitimim yok büyük bi ihtimalde kısa dönem yapcam yeni çalışdığım salondan bişey almam gerekirmi ...

aralıkta gideceğine göre kısa dönem sanırım. ben 343. kısa dönemdim jandarma olarak

ayrıca kısa dönemlere meslek bilmemne sormuyolar. müzisyen olmazsın. çavuş, yazıcı falan yaparlar