• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Askere lutfen yardim...tşk mürhen..destek. için..berkçik

BenchkiseR

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa80
Cumleten hayirli isler oncelikle. Sizlerden cok kucuk ama benim icin cok onemli bir ricam olucak ben osmaniye il jandarmada askerlik yapmaktayim gectigimiz gun bana kapatilmis olan ordu evimizden e96 org getirdiler orgun elektrik girisini bile kendim yaptim. Ricama gelirsek onumuzdeki gunlerde bir matina olucak ve bu orgla cikicam programlamasi sorun degil aleti cozdum fakat hic bir disket yok uzerinde komutanlar mazeret kabul etmiyor isin ne oldugunu bilmedigi icin bana yardimci olursaniz cok sevinirim gercekten. Burada diskete atabilecegim ortam yok osmaniye zaten mahrumiyet bolgesi.sizden ricam lutfen ginderebileceginiz elinizde olan nevaleleri disketleri kargo ile osmaniye il jandarma komutanligi - mustafa avci hiz.mhfz. bolugu olarak ptt kargo ile gonderirseniz cok sevaba girersiniz :). Yardimci olmaniz dilegiyle..Herkese hayirli isler bol kazanclar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Askere lutfen yardim Roland E96

Birde sunu eklemek istiyorum ozellikle istedigim ciftetelli misket 2/4 vahde harmandali-cokertme roman halay ritmleridir. Yarsimci olanlara canii gonulden tesekkurlerimi sunarimm :)

Konu gunceldir ilgilerinizi rica ediyorum lutfenn

toprağım disketin yarın yola çıkacak.kolay gelsin.şimdiden hayırlı teskereler.

mürhen hocam gerçekten takdire şayan bir davranış sergilemişssiniz harbiden helal olsun size,bu arada...........................YÖNETİM KONTROL............. askerlik bu şeytanın bile aklı ermemiş,saygılar...

Beyler boşu boşuna polemik yaratıp birbirinizi kırmayın ve bu tür yazışmalara da son verin. Tekrar uyarmak istemiyorum.

konu nereden nereye gelmiş.hiç yakıştıramadım açıkçası.olumsuz cevaplaşmalar devam ederse banlama yöntemine gidilecektir.

toprağım disketin yarın yola çıkacak.kolay gelsin.şimdiden hayırlı teskereler.

Usta cok tesekkur ederim allah ragzi olsun dualarim seninle :) birde konunun nereden nereye geldigini gormek uzdu beni bu sekilde konunun degismesi gerekmiyordu :S

Komutanlarin mazeret kabul etmemesi orgun iceriginin nasil isledigini bilmemesinden kaynakli ben 8-9 senedir muzikle ugrasiyorum 8-9 bin kere duydum su kelimeyi" siz ordan ayarliyosunuz kendisi caliyo zaten" diye. E simdi bunu sivil halk soyluyosa siz askerde rutbeliyi dusunun 95 model org diyorum olsuun btr de 1950 model diyor :) uzmeyin kendinizi abiler deymezz ,ornek olun foruma ;)