• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arif-Seni Çok Sevmiştim (Yeni bestem)

haberci_arif

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.ceptelefonuparcasi.com
Enst.
Korg İS40

arkadaşlar bu parçanın sözü ve müziği bana aittir.Öyle çok özenerek yapılmış bi kayıt değil tamamı ile Yamaha psr a300 ile yaptım yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum

saygılar...

Cevap: Arif-Seni Çok Sevmiştim (Yeni bestem)

ilk yorumu ben yapayım arif.melodi güzel yorumunda çok güzel .yüreyine sağlık.ama ritim armoniler oturmamış seninde dediğin gibi.acele yapmışsın.valla bestecilikte varmış sende, çok güzel.devamını bekliyoruz.iyi çalışmalar arif..

ilk yorumu ben yapayım arif.melodi güzel yorumunda çok güzel .yüreyine sağlık.ama ritim armoniler oturmamış seninde dediğin gibi.acele yapmışsın.valla bestecilikte varmış sende, çok güzel.devamını bekliyoruz.iyi çalışmalar arif..

ferdesu hocam çok teşekkür ederim değerli yorumun için...

Evet bestede yapıyorum daha başka bestelerim de var fakat onların daha tam anlamıyla düzenlemelerini bitirmiş değilim o yuzden kayıda almıyorum...Ama bu parçada daha düzenlenebilir eğer güzel bi şekilde aranje edilirse daha iyi bişey çıkar diye düşünüyorum zaten o potansıyelı aldığım için kayıt ettim.Çünkü nekadar bişeyler yapabilsekte bi yerde tıkanıyoruz el elden üstündür deyip üstadların beğenisine sundum görüş ve önerilerini almak için..

tekrar cok teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum hocam...

güzel olmuş kardeş başarılar.teşekkurüm bitti kusura bakma.

arif sana koccaman bir brawwooooo.:):):)

Çok vurucu sözler var çok etkileyici olmuş elinize sağlık ama denildiği gibi eksikler var A300 ile yapılacak iş değil sadece taslak olarak tanıtım sayıyoruz bunu ;) , aynı parçayı daha kaliteli kayıt ve daha iyi müzik eşliğiyle bekliyoruz.

Çok vurucu sözler var çok etkileyici olmuş elinize sağlık ama denildiği gibi eksikler var A300 ile yapılacak iş değil sadece taslak olarak tanıtım sayıyoruz bunu ;) , aynı parçayı daha kaliteli kayıt ve daha iyi müzik eşliğiyle bekliyoruz.

Evet YALÇIN hocam sadece taslak olarak yapabildim a 300 den bundan fazla bişey cıkmıyor.Elimde daha kaliteli bi alet olsa eminim ki daha güzel şeyler çıkartabilirim daha etkileyici çünkü ben bir beste yaparken bana sözü ve müziği aynı anda ilham oluyo önce müziği yapıp sonra söz yazmıyorum veya önce sözü yazıp sonra ona bir müzik uyarlamıyorum.Bana geldiği gibi çalıyorum :)

İnsallah daha temiz bir şekilde çalındıktan sonra tekrardan beğenilerinize sunucam.eğerli yorumun için teşekkür ediyorum

saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri