• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar Acill Yardım !!

TransPoze

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG Pa800
Arkadaşlar elimizde 1 adet pa500 bulunmaktadır(TR olmayan) bunun koma ayarları nasıl yapılıyor bilgilendirirmisiniz???

Cevap: Arkadaşlar Acill Yardım !!

Arkadaşlar elimizde 1 adet pa500 bulunmaktadır(TR olmayan) bunun koma ayarları nasıl yapılıyor bilgilendirirmisiniz???

hocam pa 500 tr olsaydı hemen hallederdik ama sizdeki düz pa 500,

pa 500 tr de scale ayarlarını global tuşuna basarakta yapabiliyoruz,pa 500 tr de koma tuşları olduğu için buna gerek kalmıyor,

sanırım pa 500 tr ve pa 500 menü olarak aynı,eğerki aynı ise
media tuşunun yanındaki global tuşuna basınız,

karşımıza global ayarları çıkacak general controls seçin ve scale ayarlarını buradan yapabilirsiniz,istediğiniz tuşlara komayı atayın 4 adet ekranda koma ayarı olacak,oralarada hepsini atayın,sonra üst köşede ok işaretine dokunun ve write global ,,, seçip kaydedin,pa 500 tr de böyle ama üzerinde koma tuşları olduğu için gerek yok bu ayarlara

inşallah yardımcı olabilmişimdir,pa 500 tr de böyle,pa 500 de de aynıdır diye tahmin ediyorum,bi deneyin isterseniz

hocam pa 500 tr olsaydı hemen hallederdik ama sizdeki düz pa 500,

pa 500 tr de scale ayarlarını global tuşuna basarakta yapabiliyoruz,pa 500 tr de koma tuşları olduğu için buna gerek kalmıyor,

sanırım pa 500 tr ve pa 500 menü olarak aynı,eğerki aynı ise
media tuşunun yanındaki global tuşuna basınız,

karşımıza global ayarları çıkacak general controls seçin ve scale ayarlarını buradan yapabilirsiniz,istediğiniz tuşlara komayı atayın 4 adet ekranda koma ayarı olacak,oralarada hepsini atayın,sonra üst köşede ok işaretine dokunun ve write global ,,, seçip kaydedin,pa 500 tr de böyle ama üzerinde koma tuşları olduğu için gerek yok bu ayarlara

inşallah yardımcı olabilmişimdir,pa 500 tr de böyle,pa 500 de de aynıdır diye tahmin ediyorum,bi deneyin isterseniz

şimdilik çözdüm olayı sadece kaydetmesi kaldı onuda halledicem inşallah dediğin gibi..çok teşekkürler ilgin için.

kaydetmek içinde kaydetmek istediğin yere uzun bas =)

şimdilik çözdüm olayı sadece kaydetmesi kaldı onuda halledicem inşallah dediğin gibi..çok teşekkürler ilgin için.

hocam kaydetmesinde bişey yok,

sağ üst köşede ok işareti var ona dokun,write setup global var onu seç kaydet tamamdır pa 500 tr böyle pa 500 de de böyle olabilir,