• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

arkadaşlar konu çok acil lütfen bakabilir misiniz?

Cevap: arkadaşlar konu çok acil lütfen bakabilir misiniz?

snd leri tekrar yükledim hocam. önce de yüklemiştim ama ikinci kez yuklemeyle sorun kalmadı. Herkese çok teşekkür ederim.

evet doğru yapmışsın snd dosyalarını tekrar yükleyince düzeliyor bende yaşadım aynı olayı.bu sorunu genelde sampel sesleri edidlerken yapıyor hemde birkaç kez yaşadım org sampel sesleri bozuyor,ama org aynı sorunu yine yapacak ileriki zamanlarda,bildiğiniz üzere ketron aletleri kendini test etme özelliğine sahiptir,sorunu yine yapınca test ekranını açın otomatik chekhup yaptırın işlem bitince rapor ekranında göreceksiniz,sampel flaşh kartdaki set kotları erorr verecektir.bu sorun yine tekrarlarsa bir çok sebei var ama en büyük sebebiki ben bunu yaşadım voltaj yetersizliği sistem yeterli beslenmediği için alet dengesiz çalışıyor ve bozuyor.aynı sorunu yaşarsanız tldn yardımcı olurum 05439567806

Cevap: arkadaşlar konu çok acil lütfen bakabilir misiniz?

Efektlerle alakalı kardeşim efektlerle oynanmış ve ayrıca da oynadıktan sonra efektler kilitlenmiş düzeldiyse sorun yok