• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar korg pa800 aldım yardımlarınızı bekliyorum...

cansinan_24

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 80 + KORG İS 40
arkadaşlar yeni korg 800 aldım ikinci el bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

bende pa80 var dı şimdi de pa 800 e geçince birden cihazı hiç bilmiyorum

kendime göre düzenlemek istiyorum ilk açılışta os 2.01 2008 yılına ait bunlar yazıyor

-orgumun üstünde set var ama hoşuma gitmedi rem i nasıl görebilirim
-bu os- reset- format- set v.s gibi terimler var ben bu orgu fabrika ayarlarına getirmek istiyorum ve sizlerin bana önerdiği bir seti yüklemek istiyorum. doğu batı düğünlük set tarzı bir set istiyorum hertürlü çalgıları çalabileyim ne yapmam gerekir özellikle pa800 kullanıcılarından destek bekliyorum... şimdi nereden başlayayım bu org için bana yol gösterebilirmisiniz... sinangungor_35@hotmail.com msn adresim yardımlarınızı bekliyorum dostlar saygılarımla...cansinan_24

Cevap: Arkadaşlar korg pa800 aldım yardımlarınızı bekliyorum...

Cihazın hayırlı olsun.
Yeni set için önce ramleri silmelisin.Bunu da "sound" menüsü içinden yapabiliyorsun.Detaylar sitede mevcut.
Yeni set olarak Besbur4 iyidir; fakat daha yeni setler de mevcut.İkide bir set yüklemeni tavsiye etmem.Cihazla sıkıntı yaşamayanların fazla set değiştirmeyenler ve cihazı regülatörle kullananlar olduğunu fark edeceksin.İyi bir set kur ve eksik gördüğün ses, ritim vs. varsa bunları başka setlerden telafi et.Başka setten ritim atacaksan mutlaka o ritmin kitlerini öğren.Sonra kendi orgunda o kitler varsa onlarla eşleştir.Yoksa ses kaymaları filan oluyor.Çünkü davulların yerleri ve ayarları farklı.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri