• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar pa 80 mi pa 500 tr mi? Kullananlar yorum yazsın?

Cevap: Arkadaşlar pa 80 mi pa 500 tr mi? Kullananlar yorum yazsın?

Tabikide BABA KORG PA80 inşallah temiz bulabilirsem ben almayı düşünüyorum..ama daha değil

Senin görüşün kardeşim saygı duyarım ama bence pa500 tr ....

bence pa500 olsun 80 olsun ikiside iyi alet şimdi artılarını ve eksilerini söylemek gerekirse.
500 kasası ve tuşesini beğenmiyorum artı ve en önemlisi alet kapalı yani sample yukleyemiyorsun eğer sampler yuklenseydi diğer eksiler kaybolurdu.
gelelim 80 ne yılların klavyesi belkide 80 nin çıkması ile bi devir olmuştur itaLYA belkide pişman bile olmuştur.80 nin eksileride sunlar kasalarının çoğu deforme olmuş durumda AMA kasaları ucuz bir miktara değişiyo.ve 80 ne istediğin sampler sesi yada tını olsun kit olsun yukleyip istediğin zaman yeni bi alet almış gibi kullana bilirsin teknoloji olarak pa500 daha ilerde ama bence 80 daha kullanışlı atıyorum yeni bir ses duydunuz bağlama olsun zurna olsun klarnet keman yaylı olsun ve bunların sampleleride var ama 500 ze yukleyemiyorsun 80 ne yukleye biliyorsun aleti istediğin zaman program olarak yenileme şansın var.ve 80 nin nevalesi bolca var..

doğru abi sende haklısında pa80 hele ki dükkanlarda temizini bulmak nerdeyse imkansız ama tabi ki hala temiz pa80 ler vardır sahibinden ama kasayı komple boyuyorlar satıyorlar tabiki görende sıfır gibi deyip alıyor o yüzden ben sıfır aleti daha çok seviyorum saygılar...

doğru abi sende haklısında pa80 hele ki dükkanlarda temizini bulmak nerdeyse imkansız ama tabi ki hala temiz pa80 ler vardır sahibinden ama kasayı komple boyuyorlar satıyorlar tabiki görende sıfır gibi deyip alıyor o yüzden ben sıfır aleti daha çok seviyorum saygılar...

karar senin tabiki.bence her alet iyidir yeterki işlemesini bilin zamanında roland e70 le bir dünya sahne alıyorduk ve memnunduk aletiişleyip duruyoduk güzel bi şeyler yakalamak için. şimdi ne oldu önümüzde bir dünya seçenek hepside para tuzağı sanki parayı yoldan topluyoz. kimine ses yuklenmez kiminde vokader yok vs vs vs uzayıp gidiyor.bak x3 ler çıktı tayros4 ler ama onlardada eksikler yokmu.daha aldığımız aşetleri tanımadan yok kötü deyip değiştiriyoruz çok doyumsusuz hele bi kullan öğren çöz aleti nerde neyi var vs.yani alet alırken dikkatli davranmak gerek hiç olmazssa aldığın alet seni 2,3 yıl götürsün.saygılar

abi bu konuyu açalı bayahı oldu ben zaten aldım pa500 tr ama yorumların için saol...

yüzde dokuzbindokuzyüzdoksandokuz defa 500:)

pa80 herzaman kendini kanıtlamış bir org .vede pratik bas sesleri üstün.niye pa500 tutulmadı.tutulmamasının sebebleri cok eğer bu işi yapıyorsan sağlamlığıyla ve senkop seslerinin üstünlüğünle pa 80 derim.ama ben yeni teknoliji olsun bas sesleri benim için önemli değil teneke gibi gelsin derseniz yamaha v2 plus derim.

Ses önemliyse pa 80 ama ritm senin için daha önemliyse pa500.tercih senin. Bence pa500...

arkadaşlar pa500 tr aldım zaten alalı baya oluo...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri