• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar pa 80 mi pa 500 tr mi? Kullananlar yorum yazsın?

Cevap: Arkadaşlar pa 80 mi pa 500 tr mi? Kullananlar yorum yazsın?

slm kardes bende pa 55tr var dusunuyom pa 500 almaya su alet midi okuyor mu mikrofon takiliyor mu memnun misin bir paylasi ver cunkun orkestraya takiladjam

slm kardes bende pa 55tr var dusunuyom pa 500 almaya su alet midi okuyor mu mikrofon takiliyor mu memnun misin bir paylasi ver cunkun orkestraya takiladjam

pa 500 tr midi okuyor tabi hocam,
microfon takılmıyo maalesef,nereye takılırsan takıl hocam her yere gider pa 500 tr :)
pa 500 tr kullanıcı olarak ben memnunum cihazdan ama yinede herkesin tarzı farklı olduğu için sizin tarzınızı bilmediğim için yinede kendiniz deneyip almanız daha mantıklı,

aynen tebrik ediorum abi adam pa500 almış zurnalar güzel deil die hiçbi işe yaramaz bu alet diye satıo böle mantık mı var ya pa500 pa80 le kıyaslamam bile

güzel tespit, bu zihniyettekiler rolandı da yerden yere vuruyor zaten zurna yüzünden :p zurna iyi olmayınca org iyi olmuyormuş :p pa 500 tr bile yerden yere vuruluyorsa vay halimize vayyy...davulların vuruş kalitesi,ses kalitesi efekt kalitesine bakmak lazım

pa 500 tr midi okuyor tabi hocam,
microfon takılmıyo maalesef,nereye takılırsan takıl hocam her yere gider pa 500 tr :)
pa 500 tr kullanıcı olarak ben memnunum cihazdan ama yinede herkesin tarzı farklı olduğu için sizin tarzınızı bilmediğim için yinede kendiniz deneyip almanız daha mantıklı,

cok sa olasin kardes cok yardimin olmustur bana sana binlerce tesekkur ederim kendine ii bak BAYRAMINIDA kutlarim :) eger bir gun bir zaman bulgaristana gelirsen ruse tarafina mutlaka bir haber ver bi goruselim bi misafirim ol

cok sa olasin kardes cok yardimin olmustur bana sana binlerce tesekkur ederim kendine ii bak BAYRAMINIDA kutlarim :) eger bir gun bir zaman bulgaristana gelirsen ruse tarafina mutlaka bir haber ver bi goruselim bi misafirim ol

rica ederim hocam ne demek ben teşekkür ederim nazik cevabınız için,bende sizin bayramınızı kutlarım,size yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana,bu arada pa 55 tr yi sattınızmı,

Pa80 yağ tenekesi pa500 su tenekesi ama ben yağ tenekesini tercih ederim yağı değiştiririz her daim:)

rica ederim hocam ne demek ben teşekkür ederim nazik cevabınız için,bende sizin bayramınızı kutlarım,size yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana,bu arada pa 55 tr yi sattınızmı,

evet kardas pa 55 tr sattim internete salir salmaz hemen aldilar ama korg pa 500 tr bizim tarafta dukanlarda malesef yok ve gelen haftaya haber verecekler su pa 55 tr icin orginal sesleri mesela kanun,mey gibi sesler program ve performans icin varmiydir

su pa 55 tr icin orginal sesleri mesela kanun,mey gibi sesler program ve performans icin varmiydir[/QUOTE]

özürdilerim burayı tam anlayamadım ne demek istediğinizi

hayırlı uğurlu olsun abi,

bundan sonra alacağınız org pa 800 dür bence,hiç sağınıza solunuza bakmayın derim direk pa 800 alın,

Kardeş or700 v2 al bende kullanıyorum çokta memnunum pa80 çok eski gerçekten pa500 ü kullanmadığım için bilmiyorum

su pa 55 tr icin orginal sesleri mesela kanun,mey gibi sesler program ve performans icin varmiydir

özürdilerim burayı tam anlayamadım ne demek istediğinizi

hayırlı uğurlu olsun abi,

bundan sonra alacağınız org pa 800 dür bence,hiç sağınıza solunuza bakmayın derim direk pa 800 alın,[/QUOTE]

:)slm. dostum ben su pa 500 kafayi taktim pa 800 cok beyeniyorum ama su paraciklar bir turlu etmiyo :eek: su (pa 55tr) pa 50,60,pa 80 den set okuyo ya peki pa 500 hangi org-tan okuyo biliyor tesekkur ederim cevabin icin

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri