• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

arkadaşlar pa 800 ü söktüm. Ram aletin neresinde ?

Cevap: arkadaşlar pa 800 ü söktüm. Ram aletin neresinde ?

Arkadaşım bide orgun hafızasını sıfırla os versiyonu yükle bide öyle dene derim.
bendede vardı os yukledim kaybaoldu. kolay gelsin

bu tavsiyeyide dikkate al derim

Cevap: arkadaşlar pa 800 ü söktüm. Ram aletin neresinde ?

teşekkürler arkadaşlar.. alet, bu arzayı 1 2 ay önce yaptığında sizin dediğiniz gibi rsetleyip os leri yeniden kurmuştum sorun ortadan kalkmıştı fakat bu sefer o işlemi yapsamda düzelmiyor 15 dakka sorun yok 20 dakka sonra tekrar zırıltılar başlıyo başka setleride denedim sorun aynı...formatladım os versiyon 2 leri yükledim olmadı eski sistemleri yükledim olmadı..sanırım ram rahmetli oldu bu sefer.cihaz evin bi köşesinde duruyo hala götürücem şişhane ye üşeniyorum..çalıştığım yerde korg x 50 ile idare ediyorum şimdilik ekipte çalıştığım için ritm kullanmıyorum bass akor veriyorum..hemen götürmeme sebebimde para biriktirmeye çalışıyorum pa 800 ün üzerine farkını verip pa x2 almak çok mantıklı bi karar gibi geldi bana ama tereddüt ediyorum sonuçta 1500 tl kadar fark var..aslında x2 için değer ama maddi sıkıntılar işte :)).. yardımlarınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri