• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar yardım ederseniz iyi olacak

izmitlipiyanist

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa2xpro
arkadaşlar benim bir roland g600 üm var boş hafızaya ritim yüklerken (INTERNAL MEMORY FULL -DELETE unused user styles please !!)diye bir hata çıkıyor anlam veremiyorum

Cevap: Arkadaşlar yardım ederseniz iyi olacak

Dahili Bellek dolmuş yani orgun hafızası.... Orgda kullanılmayan ritimleri silin diyor.

o zaman disk bozuktur . diskte sorun vardır.elindeki varsa diğer disketlerle aynı şeyi dene bakalım onlardada aynı sonuçmu çıkacak.

izmitteysen gel bakalım alete.merkezde lisenin üzerinde oturuyorum.tel.0537 961 54 15...

he birde, 5 ritim yüklü demişsin . o ritimleri geri alıp başka ritimleri yükle bakalım o zaman ne sonuç verecek.

izmitteysen gel bakalım alete.merkezde lisenin üzerinde oturuyorum.tel.0537 961 54 15...

hocam orgla oraya gelmem sıkıntı olur bide orgun içinde pil varmış o bitince rtim yükleme vs. olmuyomuş olabilirmi acaba...

kac tane ritim yükledigin degil org hafızası önmli yani ritimlerin boyutu yüksek ise 2 3 4 5 farketmez hafıza ne kdrsa okdr alır. İlla 8 tane alıcak diye bir şart yok

Orgun belli bir megabayt hafızası var 150 yada 200 mb sanırsam. siz orga 150mb büyüklüğünde bir ritim yüklerseniz diğer 7 user e ritim yüklemenize izin vermeyecektir.
Yüklediğiniz ritimlerin kaç kb olduğuna bakın birtanesi muhtemelen çok yüksektir.

orgun içinde pil varmış o bitince rtim yükleme vs. olmuyomuş olabilirmi acaba...

Orgun içerisindeki pil hafıza pilidir ram entegreyi besleyerek cihaz kapatıldığında içerisindeki ritim ve seslerin silinmemesini sağlar. O pil bozulursa orgu her açtığınızda ritim ve sesleri tekrardan yüklemek zorunda kalırsınız.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri