• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

audya nihayet yaza tamam

mikael63

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron sd1plus
Kiymetli arkadaslar audya sahipleri yaza dogru yerli super bir sete sahip olacak icinde yok yok! Taskin ustadin setinden bir ritim dinledim altyapi yaylilar intro muthis birhafta sonra nette yayinlanacak.simdiden tesekkur Taskin hoca ellerine saglik

Cevap: audya nihayet yaza tamam

Ketroncular bu tür haberlere ve beklemeye alışıktır :)

arkadaşlar audya hakkında bir çok şey yazıldı çizildi vaatler verildi ama ne talihsizliktir ki sistemsel problemler ve şanssızlıklar yüzünden siz degerli ketron kullanıcılarına hazır olarak sunulamadı allahın izniyle yaz gelmeden ketron audyayı hazır hale getirecegiz. çalışmalarımız devam ediyor 1 hafta içerisinde demoları sizlerle paylaşıcam tüm müzisyen arkadaşlarıma selamlar. TAŞKIN AKGEYİK.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yasar abi face e atmis video cok basarili elinize saglik...

audyadaki farklılıklar ne olacak bilgilendirirseniz seviniriz effekt olayı çözüldümü mesela efektlerin çok zayıf olduğu söyleniyor

merhabalar arkadaşım audyadaki en büyük fark zaten ketrona has naturel temiz sound ritimler ses kalitesinden ödün vermeksizin canlı looplardan oluşuyor piyasadaki en favori sesler hazırlandı amza tairowdan tut spirosa kadar ceyhun çelikten solo tarzı sesler ve tabiki çok kaliteli sampler sesler yani xd9 sx 3000 convert muhabbeti yok herşeyi sıfırdan yapıyorum ayrıca audyada loop ritim için mb problemi yok 80 gb yeterli sanırım çünki ritimleri direk harddiskten okuyor bunun yanında istedigin melodik bir loopu key tunes özelligi sayesinde anında istedgin tuşa aktarabiliyorsun böylece melodik looplar içinde hafıza kaygısı yaşamaya gerek yok ayrıca dj loop özelligi ile bir ritim düşün variation a b c d mp 3 ü ritim mantıgında kaydedip çaldırabiliyorsun ve sayamadıgım bir çok şey efekt olayına gelince diger ketron modellerindeki efekt kısırlıgı audyada yok gayet iyi ama şuda bir gerçekki piyasada eni iyi efekt prosesöre sahip olan tek bir org var oda tartışmasız korg tur zaten korgun tek begendigim artısı efekt prosesörüdür son olarak şunu söylemek istiyorum kim ne derse desin orglar arasında en iyi sound ketron audyadadır herşey tertemiz anlaşılır dolgun ve net daha ne olsun .d sevgilerimle TAŞKIN AKGEYİK

hocam ketron saund olarak çok beğendiğim bir alet. daha önceleride audya için çalışmalar yapılmak istendi fakat dediğiniz gibi bazı talihsizlikler engel oldu. ve o dönem demolarını ilgiyle takip etmiştim. sizin çalışmalarınızıda merakla bekliyorum (ritimleri convert değil sıfırdan yazıyorsunuz) yeni bir soluk getireceğine inanıyorum. başarılar dilerim

merhabalar arkadaşım audyadaki en büyük fark zaten ketrona has naturel temiz sound ritimler ses kalitesinden ödün vermeksizin canlı looplardan oluşuyor piyasadaki en favori sesler hazırlandı amza tairowdan tut spirosa kadar ceyhun çelikten solo tarzı sesler ve tabiki çok kaliteli sampler sesler yani xd9 sx 3000 convert muhabbeti yok herşeyi sıfırdan yapıyorum ayrıca audyada loop ritim için mb problemi yok 80 gb yeterli sanırım çünki ritimleri direk harddiskten okuyor bunun yanında istedigin melodik bir loopu key tunes özelligi sayesinde anında istedgin tuşa aktarabiliyorsun böylece melodik looplar içinde hafıza kaygısı yaşamaya gerek yok ayrıca dj loop özelligi ile bir ritim düşün variation a b c d mp 3 ü ritim mantıgında kaydedip çaldırabiliyorsun ve sayamadıgım bir çok şey efekt olayına gelince diger ketron modellerindeki efekt kısırlıgı audyada yok gayet iyi ama şuda bir gerçekki piyasada eni iyi efekt prosesöre sahip olan tek bir org var oda tartışmasız korg tur zaten korgun tek begendigim artısı efekt prosesörüdür son olarak şunu söylemek istiyorum kim ne derse desin orglar arasında en iyi sound ketron audyadadır herşey tertemiz anlaşılır dolgun ve net daha ne olsun .d sevgilerimle TAŞKIN AKGEYİK
taşkın abi ben de seni ne zaman bu sitede görecem diye merak ediyordum çünkü ketron için yaptıkların sınırlı kalamazdı sürekli videolarını araştırdım ama hep aynı videolar yeni yoktu bi ara gelip seni görmek isterim ben de diyarbakırdayım saygılarımı sunarım gerçekten böyle birşey yapman sevindirdi beni başarılarının devamını dilerim :)

eyvallah kardeşim keşke adınıda yazsaydın neyse beklerim gel bir çayımı iç . yeni videolar yuklenecek en kısa zamanda