• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

audya5 türkiye'de(tünel müzik'te)...ilk görüntüler...

Cevap: audya5 türkiye'de(tünel müzik'te)...ilk görüntüler...

Hayırlı olsun diyorum başka da birşey diyemiyorum

fiyat makul olursa piyasayı sarsacak bi cihaz onda süphe yok.tabiki iyi nevaleler koyulması lazım cihaza kuru kuruya olmaz.xd9 ve sx3000 gibi bunuda inşallah tünel müzik fiyasko etmez.yoksa audya 5 değil 5000 olsa bi anlamı yok.

inşallah pitchbendi korg gibi değildir

bugun tunel muzıkte inceledım alet baya guzel yanı tyros 3 pa 2 x ten ustun bı alet benım encok hosuma gıden ozellıgı bı mp 3 n sozlerını kesıp md cevırme ozellıgı alet uzerınde yapılıyo bıde dısardan sample kaydetme anında usere atması

fıatıda 3500 euro dıyolar

abi bence normal fiyatı aletin eksik bi şeyi yok şahsen 7 milyarım olsa basar alırım hiç çekinmem

Tünele uğrama vakti gelmiş...

3500 euro başlangıç için gerçekten iyi bi fiyat.tabiki herzaman olduğu gibi sonradan fiyat düşecektir.

bencede alet güzel ama benim bildiğim kadarıyla fiat 4600 euro falandı bence bu alet yine 4000 eurodan aşaı olmaz heralde sanmıyorum yani Valla benim ilerde dahi hiç almayı düşünmediğim halde benim bile beklediğim bi alet Yani o parayı ona vermicem için düşünmüyorum tabi Bi demosunu dinlemiştim Gerçekten mükemmeldi Alet kendi başına bi orkesta gibi maşallah Allah nazarlardan saklasın Kimlere nasip olcak acaba Neyse hayırlı olsunYalnız bence o cihazı alan kişi müzik konuunda biraz profesyonel olmak zorunda Çünkü cihazın kalitesi belli Xd9 la falan kıyaslancak bi org deil sx3000 hikaye yanında Bakalım inşallah bari bu sefer tünelin sonunda ışık görünürde insanları xd9 dan bıktırdıkları gibi bundanda bıktırmazlar Nevalesizlikten kurumaz cihaz inşallah

İşte burada şu söz aklıma geliyor.
-Alet işler el övünür.
Aydınlatıcı bilgiler ve paylaşım için teşekkürler. Konu takibindeyim. Emeğine sağlık üstadım.

Cihaz sample alabildigi icin tünelin setlerine insanlar artık daha az muhtac olurlar.