• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

audya5 türkiye'de(tünel müzik'te)...ilk görüntüler...

Cevap: audya5 türkiye'de(tünel müzik'te)...ilk görüntüler...

özellikleri bakımından kullanıcının istekleri ön planda tutulmuş bu yönüyle çok iyi

ritim oluşturmak için bir çok seçenek sunulmuş çok çok iyi

multiplayer özellikleri çok iyi

sample hafızası küçük tutulmuş 64mb dahası için opsiyonele pas atılmış bu kötü

17 adet sürgü olması bence buda arıza yapma toz nem vs açısından kötü

düğme sayısı çok fazla ve birbirine çok yakın buda kullanıcı için bir dez avantaj

özelliklerini okuyarak ve resimlerine bakarak kendimce gördüğüm artı ve eksi yönleri belirmek istedim

bence bu yerler user sayfaları ve 1/2 yazıyor.bu düğme üzerinde iki sayfa var.ilk basışta birinci sayfa ikinci basışta ikinci sayfa aynen patern ram takılmış sx3000 ritim sayfaları gibi.
ayrıca xd9 için sx3000 için saple yapabilmek için gerekli proğramı tünel piyasaya dağıtsaydı birçok kişi korg gibi flash ram yakardı bence.buda ketron için kötü reklam olurdu...korg da on kişi set yapmasını biliyor yapıp satıyor ama bunun yanındada 500 kişi ram yakıyor.....

dediğin doğru ama onlar hem fill hem de sayfa çünkü ben çaldım orgu

merak etmeyin her malın alıcısı vardır bugün iyi iş yapan bir müzisyen için 7 milyarın adı bile olmaz nitekim şu an türkiyede audya batı versiyonu kullananlar var bile

selamlar batı versiyonu 6.5 oktav audya türkiyede 2 adet satıldı..biri bendenizde ,diğeri de yine antalyada aleattin abimizde...gecen hafta usb stick ile sound upgrade yapildı yeni 300 civarında ses ve bir sürü ritm eklendi..sesler ritmler inanılmaz güzel..belirtmekte fayda var ben sadece batı çalıyorum aloş abide öyle..şu anki haliyle türk müziği yapacak arkadaşların hiç bir işine yaramaz...aslında yarar da uğraşmak gerekir biraz.. sample filan diyorsunuz ya..aslında ritmler için hiç gerek yok cihaz wave dosyalarını hardidiskden direkt olarak ritm şeklinde okuyor..yükleme yok bas çalsın :) çok değişik bir teknoloji var üzerinde..başka hiç bir cihazda yok anlatması biraz zor görmeniz gerekiyor..üzerinde gerçek gitarlarla çalınmış ritm ler ve ayrıca gitar ( 2 adet) bass davul ve syth bankaları var..bunları ayarlayarak ritm yazmaya gerek kalmadan sadece wave dosyasını linkleyip 10 saniyede ritm hazırlayabiliniyor ..siz akoru basıyorsunuz o kadar..tek gereken ritm için wave dosyası..aslında bir kaç adet hazırladım kendim sezon bitsin demo yapar eklerim siteye..cihaz hakkında sormak istediğiniz bir şey varsa yazın....sevgiler

dediğin doğru ama onlar hem fill hem de sayfa çünkü ben çaldım orgu

doğrudur.. o düğmeler hem atak break fiil in olarak kullanılır (user assignable tuşuyla beraber) hemde başka bir takım fonksiyonlar içinde kullanılabiliyor

İşte adresi kardeşlerim aklım gitti başımdan(yabancı enstrümanlar süüpeer)Bizimle ilgili bir ezgi duymadım ama enstrümanlar accaip bir izleyin karar verin.

teşekkürler

bekleyenlere müjde...
ilk audya5 bikaç gün önce tünel müziğe geldi..
sx3000 i ilk ben tanıtmıştım,,audya5 te bize nasip oldu...;)

şuan cihaz için ses çalışmaları yapılıyor...
hazırlıklar biraz zaman alabilir...
sizin için yüklenmiş bazı seslerin fotograflarını çektim...
bende şuan $çalışmalarda yardımcı olmaya çalışıyorum..
ama şuan için alet işlenmemiş durumda, ve kullanıcı arayüzü farklı olduğu içinde tüm parametleri bulup sizlere sunulabilecek kalitede çalışmalar oluşamadı daha...

ama biraz beklerseniz,
en yakın zamanda sizlerle yapılan çalışmaların demolarını paylaşacağım...

herkese saygılar...

birkaç demo paylaşsaydın be beklemekten ağaç olduk artık :D

akıllara zarar bir alet. Bunu düğünde kullanmak yersiz olur. Düğün aleti falan değil çünkü bu. Youtube dan videolarını izleyebilirsiniz. Orkestra ve grup da kullananlar için olabilir. Ya da gerçekten profesyonal amaçla kullanılcak bir cihaz. Düğün salonunda kullanılmasına sıcak bakmam ben bu gibi bir cihazın. Yazık...

birkaç demo paylaşsaydın be beklemekten ağaç olduk artık :D

sevgili serhatO...

geçirdiğim bir kaza sonucu 4 haftadır evde bacağım alçılı yatıyorum:eek:
son halim :

zaten bu durumda olmasam demoları çoktan paylaşmıştım...

çünkü bikaç haftadır hazırlanmış türk sesleri ve bikaç çalışma var.

ama umarım bu hafta alçıdan kurtulursam zaten tünelmüzik e uğrayacağım...
sizlere tamamlanmış çalışmaları paylaşacağım...
ne yapalım artık iyileşmemi bekleyeceksiniz:D

saygılarımla....

Güzel bir alete benziyor.

Yeni klavye hayırlısı olsun bakalım bekleyip göreceğiz.

ac2ronay arkadaşım sizede geçmiş olsun. ALLAH acil şifalar versin.