• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Az Laf Çok İş (pa500tr) Set Geliyor

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 34
  • Görülen : 10K

omunal

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND E70 & KORG PA800 256 MB V2
Az Laf Çok İş (pa500tr) 2014 Set

Merhaba saygı değer arkadaşlar en son hangi tarihte buraya set yüklendi hatırlayan var mı? Başlıktada belirttim setlerimizi mezara götüreceğiz ya!!!! aman yayınlanmasın yada kimsede pa500tr kalmadı :) Neyse benim nacizane yine çalışmalarım ile hazırladığım setin ritmleri tamam gibi performans seslere şekil veriyorum.Kismetse 3 üncü setimi yayınlayacağım lakin user 1 ve user 2 ritimlerine vereceğiniz yorumlar bunda etkili olacaktır. SAYGI VE SEVGİLERİMLE

KORG PA500TR 2014 SET 1(USER BANK1 )

KORG PA500TR 2014 SET 2 - (USER BANK2 )

Cevap: Az Laf Çok İş (pa500tr) Set Geliyor

Sette bir çok ritim pa800 den alındı .En büyük sıkıntı elimdeki kitleri oturtamamaktı bir türlü olmuyordu bir çok ritimde edit yaparken oturmayan kitlerde ya drum yada percunsion'ları bizzat tarafımca baştan silinip tekrar yazılmaya çalışılmıştır.Ben amatörce bu işle uğraşıyorum eminimki profesyonelce uğraşan insanlar çok daha iyisini yaparlar.Lakin şunu belirteyimki setim maalesef Trakya yöresine hitap edecek bir set değildir.Saygılar

Hocam pek alçak gönüllüsün de iyi iş çıkarmışsın. Desene 15 tatili boş geçirmemişsin.. Böyle iyi işler çıkaranlara ben pek amatör demem. Devamını bekleriz. Saygılar...

Saygıdeğer ODEWIN hocam tatilde sıkılmadan yapmaya çalıştım.İnan setten çok ritimleri kameraya alıp youtube sitesine ekleyip buraya link atmak daha zor oldu.Artık user1 'i bugün atabildim kısmetse yarın user2 'yi atıp nabız ölçeceğim sonra gelen isteklere göre yayınlarım.Yorumun için ayrıca teşekkürler.Saygılarımla

Hocam öncelikle beyninize ve ellerinize sağlık. Böyle editle falan set oluşturmak sıfırdan yazmaktan daha zor. Ne kadar uğraştığınız not kağıtlarınızdan ve ortaya çıkan işten belli oluyor. Vahdeler, slovlar, 2/4 ler, hepsi çok başarılı olmuş videodan göründüğü kadarıyla. Bu emekler için ne kadar teşekkür etsek azdır. Seti sabırsızlıkla bekliyorum.

Bende cihazı yeni aldım ve çok memnun kaldım. Ritim yazamam ama edit işlerinden biraz anlarım. Piyasadaki setlere baktığımda, bu setlerden çok güzel sağlam bir set çıkableceğini görüyorum. Tabi kullanilan ortak kitleri ve sesleri iyi analiz etmek lazım çünkü kit ve ses hafızası sınırlı. Kafamdaki karma seti oluşturunca bende paylaşırım tabi ama zaman problemim var işte, ne zaman olur onu bilemiyorum :)

Valla çok meşakatli işler bunlar, tekrar teşekkürler.

Saygılar,
Volkan.

Konu güncel kalsın hocam, beklemedeyiz.

Yeri değil ama,
s650 nin üstüne 300 TL verip pa 500tr alma şansım var...
Ne dersiniz...

Yeri değil ama,
s650 nin üstüne 300 TL verip pa 500tr alma şansım var...
Ne dersiniz...

bence hiç kaçırma ben s650 yi sattım sıfır pa500tr aldım hiç de pişman değilim

Pa 500tr nin ikinci el alımında neye dikkat etmeliyim.
Mesela s650 nin ilk serilerinde koma kayması vardı. pa500tr için buna benzer dikkat etmem gereken birşey var mı. Bir de görünümden başka teknik olarak neyini kontrol etmeliyim...

300 saniye düşünme vural. Panel üzerinde sol tarafta koma scale tuşlarının olmasına ve ritim bankalarının türk ritim aileleri şeklinde isimlendirilmiş olmasına dikkat et. Yani tr olduğundan emin ol.