• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Az Laf Çok İş (pa500tr) Set Geliyor

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 34
  • Görülen : 10K
Cevap: Az Laf Çok İş (pa500tr) Set Geliyor

usta davullara biraz daha efekt verip ritmlerden de efektleri açarsan inanılmaz davul tonu yakalarsın...

usta davullara biraz daha efekt verip ritmlerden de efektleri açarsan inanılmaz davul tonu yakalarsın...

Valla gülüm ben yoruldum o kadar ince ayara girmeyeceğim inan ki klavye çok hırpalandı lakin kullanacak kardeşlerim efektleri ve sts leri pad leri kendileride yapabilir.Saygılarımla

Şimdi bir kardeşimiz yazmış ritimlerin başına isim yazmışsınız diye(yukarıdaki yorumda) ben gerekçesini yazdım ayrıca seti burada kendi ismimle yayınladığım zaman diğer siteler benim hazırladığım seti alıp ismini kolayca değiştirip kendilerine mal edecek şekilde yayınlıyorlar ki ben buna gıcık oluyorum ritimlere isim yazmamın öncelikli nedenlerinden biride bu..Hatta bu konu ile ilgili bir müzik sitesi editörleri ile papaz oldum sonunda özürdileyerek durumu düzelttiler.Oysaki bakın ben diğer insanlar gibi yapmıyorum bu işte emek var diyorum a setini alıp hiç bir şey yapmadan b seti adını vermiyorum inanın bir çok ritimde drum ve perc. lar gıcık gıcık ses veriyordu canım çıktı bunları ya tamamen yada belli bir kısmını silip üstüne işledim .Ayrıca ben seti yayınlayacağım zaman bu ritimleri pa800 de hazırlayan üstatlara sonsuz teşekkür edeceğim çiğ bir insan değilim ben bu aleti canlı tutma adına yaptığım şeyler.Yayınlarken kimseye teşekkür edin size özelden vereyim yada parayla göndereyim DEMİYORUM ÖYLE BİR AMACIM YOK..Bununla ilgili site moderatör arkadaşlardan birine özelden mesaj attım onun vereceği cevaba göre yayınlayacağım.
Ayrıca o ritim konusundaki keman sesindede haklısın hemen değiştireceğim dostum... Saygılarımla

Ritim yazan üstadlara teşekkür edip, yayınlanacağı ortamda bunu belirttikten sonra sorun olacağını sanmıyorum. Sizinde emekleriniz ve amacınız ortada. Nasıl uygun görürseniz öyle tabii, kara sizin.

Saygılar.

bu set paylaşıldımı acaba ?

teşekkürler hemen bakıyorum

Set sitede yayınlandı mail olarak değil direkt olarak sitemizden indiriniz.Saygılarımla

Cevap: Az Laf Çok İş (pa500tr) 2014 Set

Merhaba saygı değer arkadaşlar en son hangi tarihte buraya set yüklendi hatırlayan var mı? Başlıktada belirttim setlerimizi mezara götüreceğiz ya!!!! aman yayınlanmasın yada kimsede pa500tr kalmadı :) Neyse benim nacizane yine çalışmalarım ile hazırladığım setin ritmleri tamam gibi performans seslere şekil veriyorum.Kismetse 3 üncü setimi yayınlayacağım lakin user 1 ve user 2 ritimlerine vereceğiniz yorumlar bunda etkili olacaktır. SAYGI VE SEVGİLERİMLE

(USER BANK1 )
(USER BANK2 )[/
Ellerine sağlık Ömer abi .Bayağı uğraşmışsın ama ; yanlış anlaşılmasın hep aynı ritmler dönüyor piyasada.Bu alete yeni ritmler yazılmıyor.Bende eski pa500 tr kullanıcısı olarak en büyük satma nedenlerimden biride buydu.Kendimizi kandırmayalım .bu orgun üzerine düşülseydi inanın pa 800 e yaklaşırdı .herşey bir yazılıma bakar.söyleyin hangi birimiz fabrika ritmlerinden başka orjinal 500 ritmi dinledik ki.Hepsi cevirme 80 den 800 den en az 4 -5 senelik eski ritmlerle idare etmeye çalıstık.Benim gibi bu işi tıcarette değilde hobi amaçlı yapan kişiler pek tatmin olamadı.
Ne deyim valla abi eline sağlık.Set toparlayanındır ;)