• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Az Laf Çok İş (pa500tr) Set Geliyor

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 34
  • Görülen : 10K
Cevap: Az Laf Çok İş (pa500tr) Set Geliyor

Bilgi için teşekkürler Volkan.
Dikkat etmem gereken ritm isimleri çiftetelli, halay vs. gibi mi yazmalı.

Evet, panel üzerinde yazacak. Bu aletin tr so var or si var birde batısı var.

Bugün atmam gereken user bank2 ritimlerini il dışından misafirim geldiği için maalesef yarına bırakacağım sözümde duramadığım için tüm dostlardan Özür dilerim Allah'tan bir mani olmaz ise yarın user bank 2 ritimlerini izliyor olacaksınız. Saygılarımla

Orgun üstünde türkiye yazar tüm tuşeyi kontrol et pichbend e bak kaçırma yapıyormu dokunmatik ekran ı kontrol et özellikle

Sabırsızlıkla bekliyorum üstad bende ev kullanìcìsì pa 500 tr ciyim..

Hocam bu 2014 setin daha ònce kurmus oldugum
Ömer isimleri olan setten farkì neler...birde nacizane fikrim ritimlerin başìna orjinal isimlerini yazìp sedece setin ismini hazìrlayan kişi imzasını
Bıraksa ÇOK iyi olur dusuncesindeyim...ritimlerin volumlerini tesisatta test ettikten sonra ok leyip paylaşìrsanìz bizim gibi pa500 kullanìcilararìn daha mutlu OLACAGINI dusunuyorum...

Hocam bu 2014 setin daha ònce kurmus oldugum
Ömer isimleri olan setten farkì neler...birde nacizane fikrim ritimlerin başìna orjinal isimlerini yazìp sedece setin ismini hazìrlayan kişi imzasını
Bıraksa ÇOK iyi olur dusuncesindeyim...ritimlerin volumlerini tesisatta test ettikten sonra ok leyip paylaşìrsanìz bizim gibi pa500 kullanìcilararìn daha mutlu OLACAGINI dusunuyorum...

Güzel kardeşim şu an user bank 2 ritimlerini tanıtır görsel video youtube ye yükleniyor 1 saat içinde link atacağım.Eğer daha önceki setimi kurmuşsan videoları izleyip arada ne kadar yenilik olduğunu göreceksindir.İkincisine gelince benim emek ettiğim emek verdiğim bir şeye ismimi yazmamdan ziyade ritimlerin içeriği ile ilgilenilmesi tercihimdir.Ben hep belirttim bunlar edit fakat siz bilirmisiniz edit işinin ne denli zor olduğunu ; ben bunları yaparken yanımda olsanız hak verirsiniz çünkü sürekli alete yükleme ve kaldırma işi yapıyorum ki aletin "ram"ının her an yanabileceğini hissediyorsunuz hissetmenizde endişe duyuyorsunuz inanın yüzlerce ritim yüzlerce kit denemesi v.b. bunu görseniz orgunuza kıyamazsınız ki tüm bunlara emek veren bir insanın ismini başa yazması kimseyi rahatsız etmemeli diye düşünüyorum.Ben hep söyledim yine söylüyorum ritimleri yazan insanlara SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM kimsenin hakkını yiyemem.Ama siz isterseniz bir tane pa800 setini klavyenize atın bakalım benim hazırladığım gibi şıkır şıkır mı çalıyor yoksa iğrenç bir şekilde daha doğrusu şekilsiz mi çalıyor?Sonuçta lütfen emeğimi yabana atmayınız.Son olarak tesisatta denememi istemişsiniz ben ev kullanıcısıyım zevk için takılıyorum tesisatım falan yok isterseniz onu da bir zahmet siz test edin ne dersiniz? Saygılarımla

Setin USER BANK 2 bölümünün youtube sitesindeki linki eklenmiştir...İyi seyirler.Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz.Saygılarımla

Hocam çok güzel bir set oluyor, tekrar emeklerinize sağlık. Ölüyorum kederimden benim hayran olduğum parçalardandır, bu benim için bomba oldu. İntroda üflemeli ile çalan bölüme pa500 ün o güzel tr kemanları çok iyi gidecek diye tahmin ediyorum.

Seti ne zaman paylaşmayı planlıyorsunuz?

Saygılar.

Şimdi bir kardeşimiz yazmış ritimlerin başına isim yazmışsınız diye(yukarıdaki yorumda) ben gerekçesini yazdım ayrıca seti burada kendi ismimle yayınladığım zaman diğer siteler benim hazırladığım seti alıp ismini kolayca değiştirip kendilerine mal edecek şekilde yayınlıyorlar ki ben buna gıcık oluyorum ritimlere isim yazmamın öncelikli nedenlerinden biride bu..Hatta bu konu ile ilgili bir müzik sitesi editörleri ile papaz oldum sonunda özürdileyerek durumu düzelttiler.Oysaki bakın ben diğer insanlar gibi yapmıyorum bu işte emek var diyorum a setini alıp hiç bir şey yapmadan b seti adını vermiyorum inanın bir çok ritimde drum ve perc. lar gıcık gıcık ses veriyordu canım çıktı bunları ya tamamen yada belli bir kısmını silip üstüne işledim .Ayrıca ben seti yayınlayacağım zaman bu ritimleri pa800 de hazırlayan üstatlara sonsuz teşekkür edeceğim çiğ bir insan değilim ben bu aleti canlı tutma adına yaptığım şeyler.Yayınlarken kimseye teşekkür edin size özelden vereyim yada parayla göndereyim DEMİYORUM ÖYLE BİR AMACIM YOK..Bununla ilgili site moderatör arkadaşlardan birine özelden mesaj attım onun vereceği cevaba göre yayınlayacağım.
Ayrıca o ritim konusundaki keman sesindede haklısın hemen değiştireceğim dostum... Saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi: