• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bakarmısınız

mahsunnn

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron xd9
selamun aleykum trakya müzik yöneticileri ve üyeleri arkadaşlar ben yeni üye oldum siteniz çok güzel beyendim ama md paylaşımında kürtçe md yok elinde olan arkadaşlar paylaşırsanız çok sevinirim aslında seviniriz tüm paylaşım cı arkadaşlara şimdiden çok tşkr ediyorum ALLAH A EMANET OLUN

selamun aleykum trakya müzik yöneticileri ve üyeleri arkadaşlar ben yeni üye oldum siteniz çok güzel beyendim ama md paylaşımında kürtçe md yok elinde olan arkadaşlar paylaşırsanız çok sevinirim aslında seviniriz tüm paylaşım cı arkadaşlara şimdiden çok tşkr ediyorum ALLAH A EMANET OLUN

hele şükür kürtçe md yi destekleyen bir arkadaşa rastladım şu forumda bende admin beyden rica ettim ama halen ses seda yok arkadaşım...ben bir tane eklemiştim md bölümüne evin şarkısını oradan indirebilirsin...saygılarımla...cansinan_24

indirdim

hele şükür kürtçe md yi destekleyen bir arkadaşa rastladım şu forumda bende admin beyden rica ettim ama halen ses seda yok arkadaşım...ben bir tane eklemiştim md bölümüne evin şarkısını oradan indirebilirsin...saygılarımla...cansinan_24

abim indirdim evin parçasını ama dahasını istiyoruz admin ve üye arkadaşlar bekliyoruz şimdiden çok tşkr ediyorum

Arkadaşlar sitede kürtçe paylaşmlar yasak değil serbest,kimseye paylaşma demiyoruz,tahminim bu parçalarla ilgili pek fazla çalışma yapan md. üreten yok,olan arkadaşlarımız paylaşsınlar,tabi sizde bu konuda öncü olun,elinizdekileri paylaşırsanız herkez bişeyler paylaşmaya başlar kanaatindeyim.Bu konu güncelliğini korur çok fazla talep alırsa kürçe md alt forumu açabiliriz,zaten md isteme forumu diye bir forum açmamız gündemde,şimdi sizler ilk olarak kürtçe altyapı md. indir iste tarzında konu açın ,bizde konuyu sabitleyelim,herkez bişeyler eklesin o konuya eklenenleri ihtiyacı olanlar alsın,yani tek çatı altında toplayın. bakalım bundna sonraki seyir ne olacak hep beraber göreceğiz...

arkadaşlar kürtçe md konusu açılmıştır ve sabitlenmiştir paylaşımların devamı dileğiyle kürtçe müzik yapan orkestracı arkadaşlarında demoları olabilir...saygılarımla...teşekkürler trakya müzik ailesi...cansinan_24

Arkadaşlar bilindiği üzere Müzik evrenseldir Müzik din, dil, meshep ve ırk ayrımı yapmaksızın dünyanın tek DUYGU dilidir. Dolayısıyla yasak olmayacağı malumunuzdur elbette ki en iyi dilde eniyisini o dili bilenin veya o coğrafyayı paylaşanın icraa edeceğini herkes bilir. Dil bilmeyen veya o kültüre sahip olmayan birinin tökezleyerek istenilen duyguları yansılması son derece zordur. Dolayısıyla herşeyin ilk kaynağından veya erbabından alınması daha makbuldür bu vesile ile herkes kendi kültürüne sahip çıkmalı ve paylaşımlarına hız verilmeli ki bu işin tadına varılsın. Hiç bir paylaşımda bulunmadan sadece acitasyon kimseye elbetteki birşey kazandırmayacaktır. Saygılarımla,