• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BANLANDIM ARKADAŞLAR! LAPTOP'CU PİANİST'e HAKARET ETTİM DİYE!!

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
Arkadaşlar bu zamana kadar böylesini görmedim! malum bi sitede düğün yapmak için alt yapı arayan bi kişiye (yaşı benden büyükmüş) bu işi layıkıyla yapması gerektiğini eğer delikanlı gibi yapamayıpta mp3 lerin arkasına sığınarak piyasayı öldürüp, pianistliği bitirmemesi için uyardığım için ban yedim.. şaka değil ! bindiğimiz dalı kesenlere mani olmamız bile engellenir hale geldi artık...

Bi kaç gün önceDE önünde org dururken (org kapalı) laptopla düğün bitiren bi pianist gördüm, kimse aldırış etmiyor herkes kalkmış oynuyor.. çıktığı fiyat 100 liraymış sordum kendisine...

MÜZİSYENLİK BİTİYOR ARKADAŞLAR... UZUN ALT YAPILAR PAYLAŞMAYALIM LÜTFENN.. BİNDİĞİMİZ DALI KESİYORUZ.. :(

Aşağıdaki sebep´ten dolayı yasaklandınız:
ali ayzıt adlı üyeyi suçlamaktan.ve kendinden büyüğüneze karşı uygunsuz hitaptan aşağılamak.....
Yönetici Üyeliğinizi henüz onaylamamıştır.

Yasaklandığınız süre: 15-05-2012, 13:00

Süper bi diksiyon dmi arkadaşlar..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: BANLANDIM ARKADAŞLAR! LAPTOP'CU PİANİST'e HAKARET ETTİM DİYE!!

laptopcu gercek piyanist gibi olamaz birgun kafasina yer orgu herkes kimin ne oldugunu iyi biliyo artik dinleyicide

laptopcu gercek piyanist gibi olamaz birgun kafasina yer orgu herkes kimin ne oldugunu iyi biliyo artik dinleyicide

az önce asker eğlencesinde geldim davetliydim çalmadım yani ama orkestrada çalmadı çünkü hep laptoptan çaldı org çalmayı pek bilmiyor ama alt yapıdan bi şarkı okuyo adam kafayı yersin sesi süper şimdi sen bu adama ne dersin adamın ses on numara ama çalmıyor orgdan

Arkadaşlar bu zamana kadar böylesini görmedim! malum bi sitede düğün yapmak için alt yapı arayan bi kişiye (yaşı benden büyükmüş) bu işi layıkıyla yapması gerektiğini eğer delikanlı gibi yapamayıpta mp3 lerin arkasına sığınarak piyasayı öldürüp, pianistliği bitirmemesi için uyardığım için ban yedim.. şaka değil ! bindiğimiz dalı kesenlere mani olmamız bile engellenir hale geldi artık... Lanet olsun sitenizede moderatörünüzede dedim!..allah hepsinin belasını versin..

Bi kaç gün önceDE önünde org dururken (org kapalı) laptopla düğün bitiren bi pianist gördüm, kimse aldırış etmiyor herkes kalkmış oynuyor.. çıktığı fiyat 100 liraymış sordum kendisine...

MÜZİSYENLİK BİTİYOR ARKADAŞLAR... UZUN ALT YAPILAR PAYLAŞMAYALIM LÜTFENN.. BİNDİĞİMİZ DALI KESİYORUZ.. :(

Aşağıdaki sebep´ten dolayı yasaklandınız:
ali ayzıt adlı üyeyi suçlamaktan.ve kendinden büyüğüneze karşı uygunsuz hitaptan aşağılamak.....
Yönetici Üyeliğinizi henüz onaylamamıştır.

Yasaklandığınız süre: 15-05-2012, 13:00

Süper bi diksiyon dmi arkadaşlar..

kardeşim biraz daha sakin davranırsan kızgın olmakta haklısın ama anlatmak istediğini hakaret etmeden anlatırsan daha doğru olur

kardeşim biraz daha sakin davranırsan kızgın olmakta haklısın ama anlatmak istediğini hakaret etmeden anlatırsan daha doğru olur

kardeşim bak yaşlarımız aynı, ama senin şu hayatta yaşamadığın görmediğin çok şeyi görmüşümdür.. ekmek parası kazanmak kolay değil.. biz yıllarca emek verip birşeyler öğreniyoruz ve beni biraz takip edenler görür, sürekli sorarım şu nasıl yapılıyor bu nasıl yapılıyor.. bilmediğimden değil.. acaba yanlışımmı vardır? kendimi nasıl daha iyi geliştirebilirim diye...

öbür taraftan piyasadan işten anlamayan biri gelsin mp3 ile senin işlerini elinden alsın.. millet fiyata bakıyor.. Geçen bana ekstra geldi 300 lira dedim -devlet yurdu iş teklif eden, 150 liraya adam bulduk biz zaten daha aşağısını arıyoruz dedi.. eyw. dedim.. o fiyata çıkan kişide laptpçudur...

piyasa bitiyor kardeşim, millet elinde laptop ordan ora gidiyor.. yeni adım atmış olduğum meslek gözlerimin önünde gün geçtikçe eriyor...!

O moderatörlere kızdığım nokta o adama destek verip benim serzenişimi hakaret olarak görüp beni banlamaları oldu..Şıracanın şahidi bozacı misali!..

lost_92 ustad sen bosuna canını sıkmıssın ben 20 yıldır dugunlere giden arkadaslari dinledim sanki potpori 20 yıldır aynı seyleri calıyor piyanist arkadaslar bende zamanında lettopla kına caldım ama sadece fakir ve dostlara hatta olkestradan daha guze diyende oldu bende alt yapıya okumayı severim ama hic bir zaman piyanist arkadaslar yenilikci olamadı ben bulundugun yore icin soyluyorum hic bir zaman canlı olkestra gibi olmuyor lettop sunuda soyleyimki orggu calmayı dogru durust bilmeyipte dugun yapan pinasitlerde var bunuda soyleyim ben 44 yastan sonra bu orggu ogrenmeye calısıyorum kendime bakıyorum onlara bakıyorum onlardan daha iyi oldugumu bildigim halde dugunlere gitmiyorum o meslege ihanet etmiyorum piyanist gercek piyanistse korkmasın her zaman ekmek var onlara saygılar

Karaokeden çalmak nasıl sizden tepki görüyorsa, klavye ile tek başına müzik yapmak da canlı orkestraları öldürüyor, ekmek paralarına mani oluyordu zamanında.

Daha önceleri, elektronik destekli müziğin ilk dönemlerine davulcular ritim makinelerine karşı tepki göstermeye çalışıyorlardı işsiz kalacaklarını öne sürerek.

Roller değişse de bu döngü değişecek gibi görünmüyor.

Ben de kendi adıma bir süre sadece içeceği içki parasını ödememesi karşılığında çalan genç bar müzisyenlerine karşı tepki göstermeye çalışmıştım müzisyenliğimin başlarında. Sonrasında çok önemli bir kriteri fark ettim: 'Kalite'.

öncelikle şunu belirteyim 28 yıllık baba mesleği olan müzisyenliğe bende devam ettim darbuka
davul def çalarak başladım bu işlere canlı orkestra güzeldi evet bu bi gerçek saz davul darbuka org sanatçı giderdik işe org akumpanya atar altyapı daha güzel olurdu haliyle...
şimde milletin alım gücü çok düştü okadar düştü ki adam org getiremez hale geldi.şu bi gerçek ki işimin hakkını fazlasıyla verdiğimi düşünüyorum.okuyup çalıyorum ve millet verilen emeğin farkında çalan ile çalmayanı çok rahat ayırt ediyor zaten.bırakın onlar altyapıyla boğuşmaya devam etsin .nereye kadar o altyapıları indirmeye harcadıkları zamanı org öğrenmeye ayırsalardı.müşterinin hızlan tempoyu arttır vs. gibi isteklerinede cevap verebilirlerdi.

kısacası piyanist işini hakkıyla yapsın gerisini zaten anlayan anlıyor.

adamın suçu yokki dostumm..onu düğününe çağırıp iş yaptıranda kabahat.

bu konu cok tarsıldı herzamankı konular iyi olanı herkes secer oyuzden merak etme kardesım sen ıyısen her zaman seni bulurlar su an elımde ımkan olsa butun rıtımbaksları orglardan kaldırırdım bu kadarını soylıyeyyım klarınetı klarnetcı darbukayı rıtımcı bası bascı calsın hıc bır alet ıyı bır muzısyenden ıyı olmaz olsa bıle oruhu veremez rıtım baks calmaktan bıktım rıtım yazmaktan bıktım alet edavat almaktan bıktım sureklı bırılerıne para kazandıryorruz bu konuda cok doluyyum ama yuzeysel olarak yazayyım gersını anlayan anlar