• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BANLANDIM ARKADAŞLAR! LAPTOP'CU PİANİST'e HAKARET ETTİM DİYE!!

Cevap: BANLANDIM ARKADAŞLAR! LAPTOP'CU PİANİST'e HAKARET ETTİM DİYE!!

Aslinda bu noktada muzikte dunyamizdaki yozlasmadan payina duseni aliyor...
Yani evvelden deginildigi gibi orkestralarin yasadigi kiyimi simdi yavastan onlara kiyan Klavyeler yasiyor Karma mi desek acaba...
Akustik bir enstrumanin tadini hicbirsey vermiyor malesef dinliyorum su makedon bulgar vs orkestralari imreniyorum dinledikce bizim muzigimizi nede guzel icra ediyorlar ne kadar ilerdeler kalite anlaminda...
Bir klarnetci bir bass ve elektro gitar, canli bateri darbuka neler katiyor o muzige...
Ote yandan biz md ve dugunde sounddan kim anlar mevzuularina yogunlasmisiz demekki mesele para icimizde muzik sevgisi aski bir yere kadar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

bu iş arz talep meselesi.ne kadar para o kadar icraat.adam az para veriyorsa çalın mp3 getsin.ama hakınızı veriyorsa kurun tesisatınızı.işi kaçırmayın.zaten piyasa bitmek üzere.bakıyorum artık düğün salonları direk olarak cd çalıyorlar.laptopçu bile masraflı geliyor demek.ama gerçek müzik yapan yerlerde halen g-1000 le iş yapan halit hoca gibi üstadlar mevcut.md bölümünün kaldırılması mantıksız olur.sadece bizim sitede paylaşım olmuyor yani.niye bindiğimiz dalı keselim.en çok ilgi gören bence çok faydalı bir bölüm.bir de kaliteli orglarınızı toz toprak içeren yerlerde az para veriyorlarsa ziyan etmeyin derim ben.100tl.ye g-600 fazla bile bence.yatırın orgu önünüze dayanın mp3 e.....

Bencede akor hoca haklı bıde salon solıstlerını begenmezsler dugun sahıplerı 50tl ye sarkı soyluyo adam ne beklıyolar tarkan zekı muren gıbı bı sesmı 200tlye dugun ıstıyolar oldu toza topraga 10bın tllık tesısatmı kurucz

Demek oluyorki talep belirliyor gercektende yasanan Bu kalitesizligi...
Yakinda 1 dugun cd si ile Bu is biter salon sahibi basar play e bitti :D
Mp3 u bile dayicak yer kalmaz...