• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Barıs set acıklama ve bıten son halı

Cevap: Barıs set acıklama ve bıten son halı

Walla benim bi şikayetim yok karın ağrısı olan korgx arkadaşımdır.. Eleştiriyosan adam gibi eleştir.. Içimden geleni yazdım demişssin ama demekki içinden hiçte hoş şeyler gelmiyor belliki... Herneyse yaa senle uğraştığım zamanıma yazık işine bak kardeşim allah çarşına pazar versin yolun açık olsun... Isterdimki sende uğraş adam gibi bi set koyda bizde eleştirelim ama sende ben o ışığı göremiyorum yanlış anlama... Seninki kedi ciğer mevzusu oldu o yüzden çokta maçoma........

kavga etmeyin arkadaşlar yakışmaz bizlere ,1 set için hele hele hiç deymez, arkadaşımızda iyi veya kötü paylaşmak istemiş setini bizle, kırmayalım birbirimizi.

paylaşım için tesekkürler kardeş..arkadas bi güzellik yapmış ve paylaşmış..begenen kullanır begenmeyen kullanmaz bu kadar basit...

ellerine saglik kardes paylasim icin teskkurler

barış kardeş eline sağlık seti şimdi indirdim denemedim ama işallah güzel olmuştur saygılar

slm arkadaşlar....bana putty set lazım yardımcı olabilecek arkadaşlar ile görüşmek isterim....0 538 341 22 77 hakan....

sayın korgx lütfen emeğe saygılı olalım bu siteden bir çok kişi bu yüzden gitti.hepsi kırıcı sözler yüzünden kaynaklanmaktadır.sayın adminlerden ricam böyle konularda lütfen karşı tarafı uyarın ve ikaz edin bir çok kişi bu nedenlerle forumlara girmez oldu.işe yarar yaramaz ortada emek var.saygılı olalım lütfen ellerine sağlık barış kardeşim...

arkadaşlar set iyide olsa kötü de olsa,BEŞ PARA ETMEZ lafı küçük görme olarak kullanılmış.bu çok açık.bu arkadaş henüz o olgunluğa ulaşamamış.YAZIK.Org ritimlerini değerlendirmeden önce kişiliğini yoluna soksan iyi olur.efendi insan toplumda her zaman kazanır.Efendi olmak zorundayız...kimse en büyük değil..herkese iyi günler,hayırlı işler...

Bu set acaba BarisSon Setin yeni halimi ?
Eger oyleyse Buna kotu diyene benim soyleyecegim laf Insaf demek olur herhalde...
DEgilsede 1 sesi bile edit yapip burda sunsa kimse buna mecbur degil ! bu tarz seviyesiz yorumlar yakismiyor...

emeğine saglik güzel kardeş set başarılarının devamını diliyorum sette elektrobaglama 4 teli filan ayarlıya bilirsen yaylılar on numara tşk