• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Barıs set acıklama ve bıten son halı

Cevap: Barıs set acıklama ve bıten son halı

setin son halini indirmek istedim gecen ki indirdiğimi kullanıyorum ritimler sesler hersey çok güzel olmuş son halinide isterdim indirmek fakat indiremiyorum tabiki barış kardeşimde kendince haklı galiba kaldırmış kardeşim sen kimseye bakma onnumara bi set hazırlamışsın ağzı olan konuşur insan dediğin hoşgörülü saygılı olmalıdır begenmedıysen kullanmazsın niye polemik yaratıyosun insanın iştahını emeğini burnundan getırıyosun korg kardeş site yönetimi eminim bu konu ile ilgili gerekli olanı yapmıştır ne güzel insanlar bişeyler paylaşıyo saygılı olalım arkadaşlar iki günlük dünyada kalp kırmayalım adam emek vermiş bide paylaşmış ki çokta güsel biset yapmış bende pa 3 x pro var inanın set almıycam barış seti kullanacam benım hoşuma gıttı son halinide indirelim dedık ama nasıp olmadı neyse herkese iyi günler

Valla öyle yada böyle emek verilip birseyler paylasiliyor,buna saygi duymak gerek yok begenmedin, olabilir ama yazmaya yada yorum yapmaya gerek yok onu begenende cikar,ne milletiz be arkadaslar:))) parali setleri begenmeyiz küfür ederiz bu kadar paraya bumu satilir diye bedava olur yine ederiz...Az saygi diyorum..Ümit arkadas istemis oldugun setin linki buyur...

-- BU KONUU 2011 de açılmış...dolayısı ile Barıs hocanım bu konuda ki son set dediği daha önceki 2011 de paylaştığı set in son şekliydi...
-- Sanırım şu an en son paylaştığı barış 2012 eylül set i olduğu için...sanırım 2012 eylül seti en son seti olmuş oluyor....onu bende görmemişim ve kaçırmışım.... elinde olan varsa ve barış 2012 eylül seti paylaşırsa makbule geçer........

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam linkte Problem var gözden gecirip kontol etseniz diyorum
tesekkürler

Hocam linkte Problem var gözden gecirip kontol etseniz diyorum
tesekkürler

BArış hocam artık paylaşım yapmıyor... yeni setini parayla satcam dedi...... o yüzden linki silmiştir, yada link olmuş tur..

virüsle ugrasma elin yanar tosun isini adam gibi yapan yok yav

ARKADAŞLAR SELAMLAR.
ARTIK YENİ SETLE UĞRAŞIYORUM
O YÜZDEN ESKİ SETLERİMİ PAYLAŞMANINDA BİR ANLAMI OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM
EMO ECO GİBİ CYM GİBİ FALAN FİLAN BİLUMUM SETLERLE
YADA ESKI SETLERİMLE ALAKALI BİR DURUM SÖZ KONUSU DEĞİL
BU SEFER TAMAMEN DEĞİŞİK DRUM KİTLERİ OLAN DEĞİŞİK SOUNDLU VE DEĞİŞİK PERCUSYONLARI
VE SESLERI OLAN YENİ BİR SET HAZIRLIYORUM VE MUHTEMELEN 256 MB OLACAK .
ŞİMDİ SİZLERE EN SON OLAN YANİ EN SON 1 AY ÖNCE UĞRAŞMAYI BIRAKTIĞIM SETİ
Kİ BEĞENEN VEYA BEĞENMEYEN VAR... HERNEYSE BEĞENENDE BEĞENMEYENDE SAĞ OLSUN
ONU PAYLAŞICAM .. AMA ŞUNU SÖYLİYİM YENİ SET HEYECANI OLUNCA
BU SET BİLE BANA TIRI VIRI GELDİ OKADAR YANİ
İŞTE 1 AY ÖNCEKİ YANİ EKİM 2013 TARİHLİ SETİMİN YENİ LİNKİ..

HAYIRLI İŞLER BOL KAZANÇLAR ARKADAŞLAR..

BU ARADA YENİ SETİN PARAYLA SATILACAĞINI SÖYLEMİŞLER SAĞA SOLA EVET BU SÖYLENTİ DOĞRU ÇÜNKİ BU ALET MALESEF ÇOK ZAMAN ALIYOR GÜNLER HATTA AYLAR.. UĞRAŞANLAR BİLİR.. GÜNLERCE UYKUSUZ KALIYORUM... GÖZÜM 200- 300 EURODA DEĞİL GÖNDERDİĞİM ADAMDAN 250 TL PARA ALICAM BENDEN ALIPTA BAŞKASINA SATAN VEYA KOPYALAYAN İNSAN VE MÜZİSYEN DEĞİLDİR BENİM GÖZÜMDE...