• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Barıs set acıklama ve bıten son halı

Cevap: Barıs set acıklama ve bıten son halı

sağol arakadaşım

teşekkürler

setin son halini indirmek istedim gecen ki indirdiğimi kullanıyorum ritimler sesler hersey çok güzel olmuş son halinide isterdim indirmek fakat indiremiyorum tabiki barış kardeşimde kendince haklı galiba kaldırmış kardeşim sen kimseye bakma onnumara bi set hazırlamışsın ağzı olan konuşur insan dediğin hoşgörülü saygılı olmalıdır begenmedıysen kullanmazsın niye polemik yaratıyosun insanın iştahını emeğini burnundan getırıyosun korg kardeş site yönetimi eminim bu konu ile ilgili gerekli olanı yapmıştır ne güzel insanlar bişeyler paylaşıyo saygılı olalım arkadaşlar iki günlük dünyada kalp kırmayalım adam emek vermiş bide paylaşmış ki çokta güsel biset yapmış bende pa 3 x pro var inanın set almıycam barış seti kullanacam benım hoşuma gıttı son halinide indirelim dedık ama nasıp olmadı neyse herkese iyi günler

Valla öyle yada böyle emek verilip birseyler paylasiliyor,buna saygi duymak gerek yok begenmedin, olabilir ama yazmaya yada yorum yapmaya gerek yok onu begenende cikar,ne milletiz be arkadaslar:))) parali setleri begenmeyiz küfür ederiz bu kadar paraya bumu satilir diye bedava olur yine ederiz...Az saygi diyorum..Ümit arkadas istemis oldugun setin linki buyur...

Abicim çok teşekür ederim indirdim gecen sefer paylaştıgı ile aynı içerikler şimdi karşılartırdım bu konunun basında barış kardeşimin son paylaştığı dımı abi bu indirdiğim yeni klasor ile eski klasoru yanyana koyup tek tek içerikleri boyutları kontrol ettımde aynı neyse sagolasın abicim tekrar akşam klavyede denerım belli olur

arkadaşlar kısa bir ardan sonra tekrar merhaba sizlere 6 farklı linkin bulunduğu
tek bir adres veriyorum böylelikle isteyen istediği yerden setin bitmiş ve son halini
indirebilirsiniz padlarda ve ritimlerin altında tekrar en iyi soundu alabilmek için
değişiklikler yapıldı bunları göz önünde bulundurarak yeniden upload etme ihtiyacı duydum admin arkadaşım
rica etsem sende benim açtığım diğer konuları kapatıp sadece bu konuyu yeniden koyarmısın ?
Bazı yorumlarda performansların ve ritimlerin eksikliğinden bahsedilmişti .. Arkadaşlar 50 tanne saçma sapan ses ve ritim olacağına
5 tane sağlam ses ritim olsun sizcede öyle değilmi? şu ana kadar herkez çok beğendi umarım sizlerde çok beğenirsiniz
iyi günlerde kullanın bir teşekkürü çok görmeyin lütfen.... Yorumlarınızı bekliyorum.

Not : Bu arada set yüklendikten sonra lütfen globali ve vocal preseti tekrardan yükleyin ve orgu öyle
kapatıp açın bazen global ve vocal preset yüklenmemiş olabiliyor ve yine mikrofon için yeni vokal ayarlarıda yapıldı bu yüzden
global ve vokal preset ayarları için çift dikiş yaparak globali ve içindeki vocal preseti tekrar yükleyiniz

işte setimin en son hali ve içinde 6 farklı linkten oluşan yeni linki

barış kardeş boyle yazdıgı için sordum abi değişiklikler falan yapıldı demiş diğer konularımı kapatıp sadece bu konu kalsın dıye yazmış admıne

Barış set hiç düşünmeden yükle çık sahneye hepsi 4 4lük ses ritim ...
ellerine emeğine sağlık kardeşimizin

barış kardeş boyle yazdıgı için sordum abi değişiklikler falan yapıldı demiş diğer konularımı kapatıp sadece bu konu kalsın dıye yazmış admıne

Ümit kardes bende bu son hali diye eklendiginde indirmistim,yükledim sanirim son hali cünki bende kendiminin düzenledigi karma bir set kullandigim icin tam olarak bilemiyorum..

anladım abicim sagolasın bu set her turlu gusel ellleri dert görmesin barış kardeşimin hele o yaylılar yedi beni :)

Walla benim bi şikayetim yok karın ağrısı olan korgx arkadaşımdır.. Eleştiriyosan adam gibi eleştir.. Içimden geleni yazdım demişssin ama demekki içinden hiçte hoş şeyler gelmiyor belliki... Herneyse yaa senle uğraştığım zamanıma yazık işine bak kardeşim allah çarşına pazar versin yolun açık olsun... Isterdimki sende uğraş adam gibi bi set koyda bizde eleştirelim ama sende ben o ışığı göremiyorum yanlış anlama... Seninki kedi ciğer mevzusu oldu o yüzden çokta maçoma........
emeğine saglik güzel kardeş set başarılarının devamını diliyorum sette elektrobaglama 4 teli filan ayarlıya bilirsen yaylılar on numara tşk
Bu set acaba BarisSon Setin yeni halimi ?
Eger oyleyse Buna kotu diyene benim soyleyecegim laf Insaf demek olur herhalde...
DEgilsede 1 sesi bile edit yapip burda sunsa kimse buna mecbur degil ! bu tarz seviyesiz yorumlar yakismiyor...
arkadaşlar set iyide olsa kötü de olsa,BEŞ PARA ETMEZ lafı küçük görme olarak kullanılmış.bu çok açık.bu arkadaş henüz o olgunluğa ulaşamamış.YAZIK.Org ritimlerini değerlendirmeden önce kişiliğini yoluna soksan iyi olur.efendi insan toplumda her zaman kazanır.Efendi olmak zorundayız...kimse en büyük değil..herkese iyi günler,hayırlı işler...

sayın korgx lütfen emeğe saygılı olalım bu siteden bir çok kişi bu yüzden gitti.hepsi kırıcı sözler yüzünden kaynaklanmaktadır.sayın adminlerden ricam böyle konularda lütfen karşı tarafı uyarın ve ikaz edin bir çok kişi bu nedenlerle forumlara girmez oldu.işe yarar yaramaz ortada emek var.saygılı olalım lütfen ellerine sağlık barış kardeşim...
--Piyasada ücretsiz en iyi 2 setten birisi kuşkusuz barış hocanın setiydi..müziği bilenler ne güzel yorumlar yapmış..müzikten anlamayanlarda ağzı olan konuşuyırlar misali laf konuşmak için konuşmuşlar...ve şu an bakın dengesiz konuşan arkadaşlar yüzünden barış hocam 1 yıldır paylaşım yapmaz oldu ve yeni yaptığı setini artık parayla satacak alacaklara şimdiden hayırlı olsun..:)