• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

başka setten ses yükledim efektleri gelmedi

saliverdim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
başka setten ses yükledim efektleri gelmedi.
sete geri dönüp tekrar baktığımda efektleri var.
yine kendi orguma dondum pcm yada sound dklarımda eksiklik yok tekrar denedim ama efektler gelmedi.
sizce çözüm ne ol**bilir ? bir sıralaması mı var yoksa önce ses pcrm sonra mı soundu yuklices

Cevap: başka setten ses yükledim efektleri gelmedi

yardımm lütfen

Performansı yükledinizmi?

PCM yuklemene gerek oldugunu sanmiyorum performanslari at sonrada herhangibir performansi acip seslerin hangi konumda oldugunu bul sesleri at tek tek dene hala ayni sorun varmi kontrol et...

sounddaki aynı yere at..sounda ataken başka bi yere atma..yani birebir diğer setteki gibi olsun..bazen böyle yapabiliyor..

sounddaki aynı yere at..sounda ataken başka bi yere atma..yani birebir diğer setteki gibi olsun..bazen böyle yapabiliyor..

ama bunu yaparsam ilgilşi yerdeki GKT kit gitmesi lazım ve giderse yaklaşık 20 ritmim çöpe gitcek.
ya napcam ben şimdi :(

O zaman piyanistimemrah ın dediği şekilde not ederek boş yerlere yükleyip aldığın sesleri oradan çağıracaksın...

O zaman piyanistimemrah ın dediği şekilde not ederek boş yerlere yükleyip aldığın sesleri oradan çağıracaksın...

ustam zaten öle yapıyorum ben.

bakın notumu alıyorum dk 1 dk vb.. şekilde.. ritmi yüklüyorum dk ları not aldıgım sekilde cagırıyorum

efectleri falan komple herseyni alman gerek..ama bazen yine aynı tadı vermiyor..