• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

başlangıç için yamaha a300tr

cptdeniz

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 600 QT
şu an itibariyle 2011 model 3 yıl garantili a300tr v2 almış bulunmaktayım.. nacizane yorumlarını esirgemeyen tüm dostlara teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: başlangıç için yamaha a300tr

öncelikle herkese selamlar.
yıllardır içimde var olan org çalma sevdasını gidermek jwin marka bi org aldım 200tl ye ve ne kadar buyuk bı hata yaptıgımı anladım..
buradan edındıgım bılgılere gore baslangıc ıcın en guzel ve hesaplı urun yamaha a300 tr almaya karar verdim. 300-400 cıvarı butce ıle temız sorunsuz tum ozellılerı calısan yamaha a 300 tr bulunabılırmı? izmir olursa super olur elden alırım gorerek kargoyla fılan ugrasmam...veya baska tavsıye edecegınız bı urun varmı..kendı çapımda ugrasıyorum fakat yakın zamanda kurs ıle kendımı gelıstırmek ıstıyorum..

300-400 tl'ye a300tr bulamazsınız hocam en azından 500tlyi gözden çıkarmanız gerekir..Piyasayı yakından takip ediyorum.. Bende bu ay içerisinde a300tr almayı düşünüyorum 2. el tabiki izmir içi :)

piranha aqustica veya medelli alıyordum az daha forumdakı yorumları okuyunca vazgeçtim. jwin diye bi oyuncak var nota ile çaldığım halde saçma sapan ses çıkıyo vageçicem neredeyse bu sevdadan...sahibinden de var bi kaç tane buldum 400 e ama uzak yerlerde görerek almayı tercih ediyorum

piranha aqustica veya medelli alıyordum az daha forumdakı yorumları okuyunca vazgeçtim. jwin diye bi oyuncak var nota ile çaldığım halde saçma sapan ses çıkıyo vageçicem neredeyse bu sevdadan...sahibinden de var bi kaç tane buldum 400 e ama uzak yerlerde görerek almayı tercih ediyorum

Elden almak ve önceden klavyeyi görmek insanı dahada tatmin ediyor.

aramaya devam...

ısrarla a300tr v1 veya v2 aramaya devam...
acaba sıfır medeli mc-120tr mi alsam taksitle??

bence o tarz org bakma
yeni başlıyorsan eğer yamaha a300tr çok ideal bi org,

sakın kardeşim o tip orglara bulaşma en iyisi a300 tr v2 al...

bu nasıl bilen veya kullanan varmı işimizi görürmü...