• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

başlangıç için yamaha a300tr

Cevap: başlangıç için yamaha a300tr

oradaki orgun oyuncaktan farkı yok,a 300 tr den başka org bakma pişman olursun sonra verdiğin paralarada yazık olur,en azından a 300tr orgu tam öğrensende yinede her zaman işini rahatlıkla görür,

farfisa ve ringway markalar var yine utar muzik ve balkan muzik te fiyatları da gayet uygun bu cihazlar hakkında bılgısı olan varmıdır acaba...fikir verebılecek...

farfisa ve ringway markalar var yine utar muzik ve balkan muzik te fiyatları da gayet uygun bu cihazlar hakkında bılgısı olan varmıdır acaba...fikir verebılecek...

hocam eğer Türk müziği yapacaksanız ve yeni başlıyorsanız A300TR'den aşşağısını kesinlikle almayın.Çünkü sonra pişman olursunuz. İleride satmaya karar verirsiniz satamazsınız. Sesleri ve ritimleri sizi tatmin etmez. Ama A300TR sizin için oldukça uygun.Ben de A300TR ile başladım bu işe. Şimdi Allah nasip ederse Or700 V2 plus almayı düşnüyorum. A300TR'yi satacağım. A300TR'de kendimi yeteri kadar geliştirme imkanı buldum.

.
Sayın cptdeniz,

Başlangıç seviyesi için en ideal klavyelerden biri Yamaha A300Tr dir.

Piyasası ve yaygın olmayan (farfisa, ringway vb.) bir klavyeyi fiyatı düşük diye tercih etmeyiniz.

Taha arkadaşımı uzun zamandan beri tanırım. Eğer klavyesini satıyor ise onun klavyesini de düşünebilirsin.

Kolay gelsin...

hocam eğer Türk müziği yapacaksanız ve yeni başlıyorsanız A300TR'den aşşağısını kesinlikle almayın.Çünkü sonra pişman olursunuz. İleride satmaya karar verirsiniz satamazsınız. Sesleri ve ritimleri sizi tatmin etmez. Ama A300TR sizin için oldukça uygun.Ben de A300TR ile başladım bu işe. Şimdi Allah nasip ederse Or700 V2 plus almayı düşnüyorum. A300TR'yi satacağım. A300TR'de kendimi yeteri kadar geliştirme imkanı buldum.

herkes aynısını diyor ama a300tr butceyı aşıyor bakacaz artık.. sana pm attım bi bakarsan..

.
Sayın cptdeniz,

Başlangıç seviyesi için en ideal klavyelerden biri Yamaha A300Tr dir.

Piyasası ve yaygın olmayan (farfisa, ringway vb.) bir klavyeyi fiyatı düşük diye tercih etmeyiniz.

Taha arkadaşımı uzun zamandan beri tanırım. Eğer klavyesini satıyor ise onun klavyesini de düşünebilirsin.

Kolay gelsin...

Çok teşekkür ederim Muhammed Abicim. Evet ben de satıyorum klavyemi. Allah nasip eder de parayı hazırlayabilirsem siteden bir abimizin Or700V2 plus cihazını alacağım.

aramaya kısa süreliğine ara verilmiştir ...