• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bayan solistim :)

• Konbuyu başlatan PİnK
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 23
  • Görülen : 8K

PİnK

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
işimde oldukça profesyonelim tarzım bar programı piyasa güncel pop ağırlıklı we fantazi ist awrupa yakasın daim izmir ank we bursa olmak üzere dışarı işlere açığım malum piyasa kötü bzm sektörü de fazla etkiledi şartlar eskisi gibi diil sahne aldığım yeri yeni bıraktım ilgilene arkdşlar cwp yazarlarsa sewinirim

Ekli dosyalar

• g_r_nt_0012.jpg
    g_r_nt_0012.jpg
    9.4 KB · Görülen: 513
ablam arkaşaın biri istanbuldan bayan solist arıyo istersen bi bak

slmlar ben izmirde çalışıyorum çeşitli bar ve otellerde çalışmaktayım. Bir grubumuz var bayan solistimizde ama isterseniz ekstra işlerde sizi çalıştırabilirim. kayıtlı bir demonuz varsa görüşelim

not ben piyanist bircan milasın yerlisiyim milas ta iş arıyosan ara 05427113289 ..not gazino pavyon değil kalite restoran da lazım

ben gazino da çalışıyorum avrupa yakasındayım istersen menajere bağlayabilirim..bilmiyorum tanırmısın menajer gökhan..

:) ben değilim haa :)

Cevap: Bayan solistim :)

Merhaba...

ben göksu altın TAYLAN TÜRKMEN'İN menejerliğini yapıyorum yeni çıkan albümde bayan arkadaşlar aranıyor. sesine ve konserlerde arkasında vocalistlik yapabilirseniz
bize tarzınızı ve okudunuz herhangi bir parcayı mail yoluyla bize yollayın

sanajans2010@hotmail.com