• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bayan solistim :)

• Konbuyu başlatan PİnK
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 23
  • Görülen : 8K
Cevap: Bayan solistim :)

mrb özlem hanım bayan sanatçıya ihtiyacım var işinizde mademki iyisiniz görüşelim size ben msn mi veriyorum nazarali009@hotmail.com şartları da konuşalım.

sinopta cafe işletiyorum müzisyene ihtiyacım var düsünürseniz irtibata geçelim

sinopta cafe işletiyorum müzisyene ihtiyacım var düsünürseniz irtibata geçelim
merhaba yövmiye nekadar bide haftanın kaç günü acaba teşekkürler...

bizimde hem sanatçı hem oriantele ihtiyacımız var

size nasıl ulaşa biliriz birde kendin hakkında bize biraz daha detaylı bilgi verirsen seviniriz fotoğrafta tabiki izmir-çeşme 232 712 75 80 en kısa zaman da bize ulaşırsan seviniriz

ne kadar bayan solist arayan varmış:) e iyide neden işsiz kaldı bu kızcagızımız o zaman

iyi bir bayan soliste herzaman iş vardır..tabi piyasa kötü madden tam karşılığı bulunamayabilir,ama kazaranda olsa popstar felan gibi yarışmalara katılmışsan anında piyasan üstseviyeye çıkıyor,eskiden kapris yapıp mekan sahiplerini çıldırtan bayan solistlere kızıyordum ama artık onlara hak veriyorum ne kadar kasarsan o kadar değerlisin :)))herzaman değilde özelgünlerde iş bağlayabilirim v.i.p-007@windowslive.com selamlar bol kazançlı günler..

selam ben niğdeden abdurrahman çalıştım mekandada solist yok şu an buranın kiraz sezonu istersen çalışırız işin iyi olur mekanın kalacak yeri mevcut ara detaylı görüşelim 0535 2903014

:) :) bu son yazının konu ile ne alakası var anlayamadım şahıs sivrisinek hastalık etkileri ve korunma yollarından bahsetmiş:)