• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Beklenen pa900 seti machın desıgner den hedıye

Cevap: Beklenen pa900 seti machın desıgner den hedıye

Paraniz varsa 3x alin yoksa pa900 tavsiye ederim mp3 board RAM hiz ve ekran farki var bende 800 u satip pa 900 aldim ve memnunum ancak pa 800 unuzde mp3 board ve 266 RAM varsa masraf yapmanizi tavsiye etmem güncellik yenilik pa3x setlerini istiyorsanız pa 900 mantikli. Saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi:

İyi ve kotu yorumlarinizi bekliyorum eksikleri yazin bende duzenliyim saygilarimla

İlk önce; emeğinize sağlık diyerek sözlerime başlamak istiyorum.
Oluşturmuş olduğunuz GLOBAL bile başlı başına yoğun bir emekle ortaya çıkmış ve övgüyü hakediyor.
PA 900 ile gelen sete sadece setinizin GLOBAL'ini yükledim. Cihaz, tamamen tabiri caizse şakıyor:)))
Tekrar tekrar elinize emeğinize sağlık diyorum.

Sizden bir ricam olacak; GLOBAL ayarlarını nasıl düzenlediğiniz hakkında bilginizi bağışlar mısınız?

Saygılar…

İlk önce; emeğinize sağlık diyerek sözlerime başlamak istiyorum.
Oluşturmuş olduğunuz GLOBAL bile başlı başına yoğun bir emekle ortaya çıkmış ve övgüyü hakediyor.
PA 900 ile gelen sete sadece setinizin GLOBAL'ini yükledim. Cihaz, tamamen tabiri caizse şakıyor:)))
Tekrar tekrar elinize emeğinize sağlık diyorum.

Sizden bir ricam olacak; GLOBAL ayarlarını nasıl düzenlediğiniz hakkında bilginizi bağışlar mısınız?

Saygılar…

Evet sizinde söylemiş olduğunuz gibi uzun uğraşlar denemeler karsilastirmalar teknik bilgi ve tecrube ile ortaya cikti. Ancak bu ayarlar benim kulagima hos geldigi icin boyle yaptim ve birkac secenek eq olusturdum farkli kulak zevklerine gore yinede beyenmeyenlere saygi duyarim zevkler tartisilmaz. Saygilar

öneriniz için teşekkür ederim ama sadece düğünlerde iş yapıyorum neden o kadar parayı 3x e bağlayım anladığım kadarı ile pek farkı yok aralarında malzeme kalitesinden çok fazla iyi değilmiş galiba kulaktan dolma haber alıyoruz daha ama bende hep şunu söylüuorum çevredeki ark. larıma biz bu aletle inşeatta kalıpmı çakacaz altı üstü düğün yapıyoruz önemli olan verdiği saud performans değilmi yanlışmı düşünüyorum..ben klavyemi yenilemek güncellemek için değişiyorum yoksa 800 çok bile bu piyasaya...

Bende bu yüzden dedim Dugun için pa80 bile fazla Dugun için değilde kendiniz için aliyosaniz pa900 kesinlikle pa3x ten çok farki yok en iyi alternatif

teşekkür ederim muhtemelen çarşamba ist. gidecem bu aleti alacam desteklerinizden dolayı şimdiden teşekkürler eksik etmeyin..

teşekkür ederim muhtemelen çarşamba ist. gidecem bu aleti alacam desteklerinizden dolayı şimdiden teşekkürler eksik etmeyin..

Hayirlisi olsun ben her zaman burdayim

Güncel kalsin pa900 culere hediyemdir.

Emeğine saglik kardeş

ercan emek vermişsin gerçekten denedigim en derli toplu set paralı parasız x3 setleride dahil olmak üzere herşey yerli, yerinde padleri sesleri yapacagın güncellemeyle tamamlayınca düzenli bir set olacak buna inanıyorum.. global ayarına gelince çok önemli bir işe imza attın gayet güzel olmuş.. puan ver dersen rtimler 75 puan sesler 60 puan set düzen olarak 90 puan saygı ve sevgilerimi sunuyorum..