• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Beklenen pa900 seti machın desıgner den hedıye

Cevap: Beklenen pa900 seti machın desıgner den hedıye

sd kart olmadan çalışıyormu?

sd kart olmadan çalışır sadece açılışta sd kartı okuma hatası verir cancel dersiniz açılır 1 veya 2 tane ritimi ve 2 tane sesi okumaz çalışmaz geri kalan set tamamen çalışır.

tesekkürler eline saglik.

üstad yurtdışında pa 900 getirdim ben kullanmasını pek bilmiyorum sizin setin en son güncelemesi hangisi acaba .birde cıhaza m3 şarkılar nerden bulabilirim ve nasıl yüklerim.

teşekkürler

çok teşekkür ederim kendi adıma. Gerçekten paylaşmak güzeldir.Elinize sağlık

Tşkler Ercan kardeşim ellerine emeğine sağlık...

seti yükleyen arkadaşar gözümden kaçmış olabilir seslerin effectlerinde ritimlerde eksik hatalı varyasyon varsa lütfen bana bildirin. pad güncelemesini en son yapmaya karar verdim çünkü padler çok önemli değil ritim ve sesler önemli ilk aşama bunları tamamlıcam pad yazmak uzun vakit alıcak ve istediğiniz eksik ritimleri söyleyin güncellemeler yorumlar doğrultusunda olacak. saygılarımla

Abi şimdiden çok teşekkür ediyorum çok güzel olmuş set. Ben de biraz elimden geldiğince arap sesler yükledim. Ritim olarak Hatay a özgü HALEBİ ritmini yaparsanız çok sevinirim. Pad lar da eklenince kaşık, halay davul gibi çok süper olur. Elinze emeğinize sağlık çok güzel

şu global ayarlarını burdan paylaşırsan sevinirim. en azından değerleri versen bizde 600 için biraz uğraşırdık. ehh 900 alana kadar idare edriz.

Merhaba Ercan hocam seti yükledim çok güzel olmuş ellerine sağlık bir şey soracaktım bizim burdur yöresinde serenler ve 9/16 teke havası ritmleri var orj pa900 de bu ritmler var sizin sete yükleyince garip sesler geliyor o ayarları global ayarları mı acaba ? o sorunu nasıl halledebilirim o iki ritmide yükleyince setin hiç bir eksiği kalmıyor bizim burası için yardımınız için şimdiden tşkler iyi çalışmlar...

Selamlar Ercan bey.. Daha önce sözünü verdiğiniz PA600 versiyonunu 4 gözle bekliyoruz... Saygılar...

setı gece yarısı yukledım.hocam elıne saglık. gayet guzel bı duzenleme olmus.bırakasım gelmedı aletı sabaha kadar calarım valla. cok tessekur ederım. tek eksık yanı padlar olmus. halledılebılır bı sorun oda.