• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ben Gene Sana Vurgunum by_ChordSolo

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
Kullanılanlar;
Davullar:BFD2
Pop Akustik Piano&Strings: Sample Tank2
Bass: Trilogy
Ska Gitar: Virtual Guitarist E. Edition
Arpej Gitar: Real Guitar
Yamaha Psr S900 Akustik Solo Gitar, Violin, Trompet ve Flüt sesleri
sequencer: Nuendo 4
Şan ve Vokaller: ChordSolo

Ch.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Ben Gene Sana Vurgunum by_ChordSolo

frden slmlar bahadir bmw ye binmisin dagitmisin gene valla heheeh yasar abinin renosu heral motoru yemis pa3 kayip demolari bitirdi oturdu kaldi heral ellerini basina koymus dusunurmus hhehheeheh kayitlar super olmus emegine saglik

Chordsolo klasiği yine, güzel olmuş

Hocam bu şarkıya bayılıyorum. Nüket Duru 1977 tarihli bir şarkı. Tam tamına benimle yaşıt. Şuanda indirdim lakin dinlemedim ama bunu düşünüpte yapmış olmanız bile süper bence. En yakın zamanda dinlicem..Bu arada sizden bir Barış Manço şarkısı bekliyorum... Sizin tecrübenizle bir Barış Manço dinlemek isterim...

Saygılar.

ayy harika ötesi olmuş ChordSolo.bende söyledim bilikte.çok keyif aldım.ellerine sağlık.bu arada gitar işlemeler çok güzel geliyor.

Çok iyi olmuş elinize sağlık. Ayrıca kayıtta kullanılanları yazmanız örnek teşkil ediyor. Demo yayınlayanlar kayıt bilgilerini de paylaşırlarsa daha çok bilgi sahibi oluruz. Teşekkürler...

frden slmlar bahadir bmw ye binmisin dagitmisin gene valla heheeh yasar abinin renosu heral motoru yemis pa3 kayip demolari bitirdi oturdu kaldi heral ellerini basina koymus dusunurmus hhehheeheh kayitlar super olmus emegine saglik

Bizde yok Abi BMW, eldekilerle idare ediyoruz:D

Chordsolo klasiği yine, güzel olmuş
teşekkür ederim hocam...

Hocam bu şarkıya bayılıyorum. Nüket Duru 1977 tarihli bir şarkı. Tam tamına benimle yaşıt. Şuanda indirdim lakin dinlemedim ama bunu düşünüpte yapmış olmanız bile süper bence. En yakın zamanda dinlicem..Bu arada sizden bir Barış Manço şarkısı bekliyorum... Sizin tecrübenizle bir Barış Manço dinlemek isterim...

Saygılar.

Bu şarkının bende biraz anısı var, çocukluk aşkları v.s vs.(konuyu eşelemeyelim, hanımla papaz olmayalım durup dururken:D)
Barış Manço yaptım birkaç tane hocam, "Ölüm Allahın Emri" mesela...
web sayfamda bulabilirsiniz...

ayy harika ötesi olmuş ChordSolo.bende söyledim bilikte.çok keyif aldım.ellerine sağlık.bu arada gitar işlemeler çok güzel geliyor.

teşekkürler Ferdesu, beğenmene sevindim...:)

Ch.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sen isin farkinda degilsin bahadir yamaha serileri bmw korglarda reno 12 hehehehe

sen isin farkinda degilsin bahadir yamaha serileri bmw korglarda reno 12 hehehehe

Farkındayım Abi, Yaşar Abiyle seni devamlı takipteyim...:D
Amma velakin sen Reno'ya değil üstündeki adamlara bak, Yaşar Abi iyi şöfor:D

Ch.

hocam bu parçayı nükhet duru nun o buğulu muhteşem sesinden çoook dinlemişliğim var... sizin sesinizdende çok etkili olmuş gerçekten... not: sesinizin erkan güleryüz e benzediğini söyleyen oldumu hiç? :) paylaşım için teşekkürler...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri