• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bende yamahacı oldum

bilal41

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
selam arkadaslar yamaha or700v2 sahıbı oldum orgun en güzel tarafı usb li olması
insallah memnun kalırız cıhazda sıkıntı yasamayız ınsallah arkadaslar simdiden cevap yazanlara tesekur ler

Cevap: bende yamahacı oldum

hayirli olsun.gule gule kullanirsin insallah.basarilar.

hayırlı olsun güle güle kullan.yalnız bir uyarı benden sana.orgu tesisata bağlamadan evde çalacaksan sesi son ses yapma hiçbir zaman.tesisata bağladığın zamanda kulaklık girişine bitane çivi jak takki hoparlör zarar görmesin.or700 en hassas yeri hoparlörüdür.

tesekur ederim bilgilerin icin suan evde kulanmak ıcın aldım dedıgını yaparım elektroları benı tatmın etmedı bıldıgınız güzel elktro varmı elınızde

birde klavyesine fazla kuvvetli basma kırılabilir:) hayırlı olsun
bu arada şarkı defterine usb den ritim kaydedemezsin kendi hafızasından kullanmalısın
arkadaşın dediği gibi sesini fazla açma
birde ritim ve upper ses dengesini sağlamak zor olacak onun dışında güzel org
ben kullanırken en zorlandığım yeri ses ritim dengesini bir türlü kuramamamıştım saatlerce ayar yapıyorsun yapıyorsun ve yapıyorsun:)

Hayırlı olsun gule gule kullan ...

bendede vardı or 700v2 şimdi 3x im var.fiyatına göre gerçekten çok güzel klavyedir.hayırlı olsun.

hayırlı olsun ustad daha cok seyi sana yeterli gelmeyecektir bundan emin ol :)

Kim ne derse desin sıfır fiyat olarak alınacak "fiyatına göre " en güzel orglardan biri ... 2 sene kullandım tık arıza yapmadı , kullanımı kolay , en dandik tesisatta da en kaliteli tesisatta da standart bir ses soundu var. Evde yaptıgın ayarlarını sahnede aynen alıyorsun , diğer "bazı" orglarda oldugu gibi sahnede kötü süpriz yapmaz...

Çok sevdiğim bir laf var "ne kadar ekmek o kadar köfte "... 10 liralık orgu da 30 liralık orglarla kıyaslayanlara da kulak asma bence , verdiğin paraya göre güzel bir alet