• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bende yamahacı oldum

Cevap: bende yamahacı oldum

Hayırlı ugrlu olsun rgst dosyaları var baglama tonları ama korg kadar tatmınkar degıl kulak alısıcaktır zamanla ben 1 aydır yamaacıyım hala hala oyncak gelıyor yapcak bısey yok rıtımlerı bombadır ama

tesekur ederim bilgilerin icin suan evde kulanmak ıcın aldım dedıgını yaparım elektroları benı tatmın etmedı bıldıgınız güzel elktro varmı elınızde

hahahahahahhahahah çok güldüm hiç bir sesi tatmin edmiyor ...hahhahhahahahahahhaha

arkadaslarin cogu sikayet ediyolar ama hala or700 kullandiklari yaziyor nicklerinde madem okadar kotu degisdirin yani karalamanin anlami yokki

arkadaslarin cogu sikayet ediyolar ama hala or700 kullandiklari yaziyor nicklerinde madem okadar kotu degisdirin yani karalamanin anlami yokki

burhan biz satamıyoz almıyorlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr satıyoz almıyorlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr2500 lira verdim 1700 veriyorlarrrr sen çokmu memnunsun ki tabi fransada yuttur millete ne çalsan gider ama burada gitmiyorrrrr

niye yuturcak bisey yok burdakiler tr nin her yoresinden insan var asil burdakiler yutmuyor ama yuutrcak bisey yok aletde hersey var yani gerek klmiyor yutturmaya ama siz ne bekliyorsunuz elinizdeki aleten yada nekadar yapiyorsunuz orasi onemli bence 2000 tl lik aletden sen tyros 4 kalitesi bekliyorsan 8000 daha usde vermen lazim

Hayırlı olsun güzel klavye almışın güle güle kullan.

niye yuturcak bisey yok burdakiler tr nin her yoresinden insan var asil burdakiler yutmuyor ama yuutrcak bisey yok aletde hersey var yani gerek klmiyor yutturmaya ama siz ne bekliyorsunuz elinizdeki aleten yada nekadar yapiyorsunuz orasi onemli bence 2000 tl lik aletden sen tyros 4 kalitesi bekliyorsan 8000 daha usde vermen lazim

eminim 8000de versem aynı olacaktır bak kardeşim sorun su gerçekten ritimler güzel ama hep trakya çalışılmış bizler azcık uğraşıpta ritimleri yapıyoz ama gerçek şu ses yok kardeşim zorlamı ama emek var güzel alet hoş duruyor güzelliğini inkarmı ettik bu araada fransada ne çalıyorsunuz bilmem ama düğün tvde fransada yapılan bir düğün izledim türkü ile dans yaptırdılar .. yutturmakla kastım bu idi saygılarrr

hayirlisi ya bende kendi ritimlerimi artik kendim yapiyorum iyi kotu evet bazi eksikler var se olarak ama bendeki sesler gercekden bana yeterli geliyor birde burdakiler dansi cok seviyor popda attinmi dugun bitti artik malesef gencler burda yetisenler batiya ozenti var allah islah eylesin ozumuze donelim frden slmlar

Yasca benden buyuksunuz ama uzulerek okudum bu yaziyi Takindiginiz bu tavir cok yanlis...
Fransada Yuttur millete cok talihsiz bi aciklama olmus ...
Turkiyede asil Yutturan cok ,benden cok cok iyi bilirsiniz ancak bu herkesi ayni kefeye koymak hakki tanimaz kimseye...
Laptopudur Md sidir herturlu piyasanin anasini aglatmis millet...
Cihaz alirken dikkat edilmezse malesef sonradan bu tur sorunlar yasaniyor ama dusunmek lazim burdaki asil kabahatli kim?
Ornegin senin 2500 luk cihazini ben senden 3500 e alsam burdaki suclu kimdir?

burhan biz satamıyoz almıyorlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr satıyoz almıyorlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr2500 lira verdim 1700 veriyorlarrrr sen çokmu memnunsun ki tabi fransada yuttur millete ne çalsan gider ama burada gitmiyorrrrr

anladın yanı anlayacagın bıraz cüzmek ıcın baya caba sarf edecegız aletın seslerı baya güzel