• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

(besbur) 2 haftalik pa800 satilik

• Konbuyu başlatan Besbur
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 3K

Besbur

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
dantetr, akordeon, gitar, saz,
merhaba arkadaşlar ,müziği bıraktığımdan ve ev aldığımdan(allaha bin şükür,allah olmayanada nasip etsin-amin) dolayı toplam kullanımı 2 hafta bile olmayan pa800 mü satıyorum.cihaz ev cihazıdır.hobi amaçlı ve set çalışmalarında(besbur pa800 v4) kullanılmıştır.kutusu ,faturası,kitapçığı cd leri,hatta naylon poşeti bile durmaktadır.cihazı 11-02-2010 tarihinde aldım ve hemen sonra yurt dışına çıktım.gelince de belki 1 hafta bile kullanmamışımdır.daha 2 yıl garantisim var.zaten sıfır cihazdır,vuruğu çiziği vs.yoktur.yanında hiç kullanılmamış çantası da hediyemdir.

Ayrıca bir adet çiftli ahtapot sehpa ve jeeff 2500 profesyonel mikrofonda satılıktır.sehpayı ikinci el almıştım.sağını solunu biraz düzelttim.çok iyi durumda.mikrofonu ise sadece sample kayıtlarında (elektro bağlama 3 adet ve zurna 3 adet) kullandım .o da sıfırdır.kutusu kablosu kılıfı ile gönderilecektir.
Kargo alıcıya aittİR

CİHAZ ALANYADA ÖMER ABİMİZE SATILMIŞTIR ARKADAŞLAR,HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: (besbur) 2 haftalik pa800 satilik

hayırlı satışlar.. alıcısınada hayırlı olsun..

guncel kalsin

Hayırlı satışlar. Kolay gelsin.

arkadaşlar fiyatta indirim yaptım,sıfır cihazdır.
3550 tl

Hayırlı satışlar diliyorum.

aletin sıfırdan farkı yokmuş....bende alalı 1 ay falan oluyor...önceden satsaydın ben alırdım neyse alıcısına simdiden hayırlı olsun............ fiyatıda cok cazipmiş...

aletin sıfırdan farkı yokmuş....bende alalı 1 ay falan oluyor...önceden satsaydın ben alırdım neyse alıcısına simdiden hayırlı olsun............ fiyatıda cok cazipmiş...

hepinize teşekkür ederim dostlar,hayırlısıyla ben de satarım inşallah