• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

besbur xd9 plus 4 ritim

• Konbuyu başlatan Besbur
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 4K

Besbur

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
dantetr, akordeon, gitar, saz,
değerli dostlar uzun bir aradan sonra kendime xd9 aldım.güzel cihaz ,yani bu fiyatlara alınabilecek en iyi cihaz diyebiliriz.fırsat buldukça ritim yazmaya başladım.tabi sizlerle de paylaşıyorum.cihazın polifoni sorunundan dolayı ve atak sonun hihat vuruşunu yapamaması bazen atakları tam yapamıyor.bazen de tam çalıyor.neyse bir deneyin hoşunuza giderse kullanırsınız.ritimler 3 adet,9-8 davul,9-4 erzincan hly veya sivas halayı veya samsun ve yöresinde kabaceviz olarak da geçiyor,ve son olarak da 5-4 slov.4 adet fill ve 4 varyosyon olarak yazdım.intro ve ending yoktur.ritimleri 4 mesure olarak yazabiliyoruz.malesef bunu artırma şansımız yok.zaman içinde 7'li ritimlerde yazıp yayınlıyacağım.

selam ve saygılar,burhan

Ekli dosyalar

• xd9 besbur plus4.rar
    5.1 KB · Görülen: 283
Cevap: besbur xd9 plus 4 ritim

Elinize sağlık plus3 okumuyor galiba bu ritimleri . ama değişik olmuş farklı 9-4 5-4 olması arayıpta kolay bulunamıyacak ritimlerden. plus4 ü olan arkadaşlar ritim sıkıntısı çekiyordu onlara faydası olur. çok teşekkürler ketrona çalışma yapmanız güzel birşey

Moderatör tarafında düzenlendi:

Elinize sağlık . ritimlerin mezure sayısını artırabiliyoruz yanılmıyorsam mezure 4 olarak yazıyor onun üstüne gelince değiştirilebiliyor ben yapmıştım

teşekkür ederim,hemen tekrar kontrol edeyim.cihazı alalı 1 hafta oldu.gözümden kaçmış sanırım

ritim yazma ekranında bar karşısında 4 yazıyor ritim yazmaya başlamadan onun üstüne gelince o 16 mezuraya kadar çıkarılabiliyor veya 1mezuraya kadar düşürülebiliyor

vallahi seningibi arkadaşlara çok ihtiyacı var ketroncuların eline sağlık

Tesekkurler paylasim icin

ritim yazma ekranında bar karşısında 4 yazıyor ritim yazmaya başlamadan onun üstüne gelince o 16 mezuraya kadar çıkarılabiliyor veya 1mezuraya kadar düşürülebiliyor

kontrol ettim ama bar bölümü sabit değişmiyor ki.veya ben bulamadım

yazılmış ritimlerde değişmiyor ilk yazmadan önce yaparsan değişiyor

slm boş sayfaya yazaarsan olur