• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BestemGold.Set İndir

Cevap: BestemGold.Set İndir

paylaşımınız için emekleriniz için sagolun.Allah razı olsun.bu ritm yazma ritm editleme işleri gerçekten zordur.insanın haftalarını aylarını alıyor...ben bestem set kullanıyorum ve memnunum.umarım bu set daha da ıyıdır

seti yükledim az önce, ama zamanım olmadığından sadece sesleri dinleyebildim... ritimlere de hızlıca göz attım.. herşey çoook iyi gözüküyor.. paylaşım için çoook teşekkürler...

seti yükledim az önce, ama zamanım olmadığından sadece sesleri dinleyebildim... ritimlere de hızlıca göz attım.. herşey çoook iyi gözüküyor.. paylaşım için çoook teşekkürler...

güle güle kullan arkadaşım,saygılar...

öncelikle ellerine, emeğine sağlık bestem set de müthişti bana göre.bu da eminim çok güzeldir.BENDE bestem sete ilaveler yapıp paylaşacaktım ama bir türlü halledemedim.kusura bakma.yalnız link ölmüş galiba yükleyemedim.yenilersen sevinirim

setin linki ni sanırım düzeltme yapacağım derken bozulmuş setin linkini yeniledim saygılar...

Eline sağlık ben denemedim ama başarılı olmuş gibi görünüyor indirdim yarın denerim nasip olursa müzik işi duygusal paylaşım demektir ayrıca setin içinde yazdığın not nezaketini göstermiş paylaşımın için çok sağol saygılar Çanakkale den selamlar. ..çayiçmeye beklerim...

Eline sağlık ben denemedim ama başarılı olmuş gibi görünüyor indirdim yarın denerim nasip olursa müzik işi duygusal paylaşım demektir ayrıca setin içinde yazdığın not nezaketini göstermiş paylaşımın için çok sağol saygılar Çanakkale den selamlar. ..çayiçmeye beklerim...

teşekkürler üstadım,ecdatlarımızın destan yazdığı toprakları gezip görmeyi çok istiyorum ama bi türlü fırsat olmuyor ,ayrıca burada Aydında okuyan çanakkaleli bir genç vardı bize amanet sağolsunlar ailesiyle bir kaç defa ziyaretimizde bulundular ileride onlara ziyaret etmeyi düşünüyoruz gelirsek muhakkak çayınızı içmeye gelirim,esen kalın.

Çok teşekürler baya bir emek verilmiş bu sete başarılarınızın devamınızı dilerim .