• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BestemGold.Set İndir

Cevap: BestemGold.Set İndir

pa300 için yükledim. çoğu çalışıyor. pad ler de biraz sıkıntı var. bir de tulum kemençe yok sanırım. o da olsa iyi olacaktı benim için

Bu setin güncel hali varmı acaba?

slm hocam set güzel olmuş eline sağlık bir sorum olucak alet 96mbyt bu set 103 mbyt reme zarar verirmi ? saygılar

hocam 64 mbyt cihaza 103 mbyt set yüklersen kucagına alırsın aleti

pa 600 e isterseniz 256 megabaytlık set atmaya çalışsanız bile yanma falan olmaz ,96 megabaytlık bölümünü alır çoğu şey eksik gelir veya hiç gelmez,bu seti(BESTEMGOLD SET)set i PA600 PA 900 e sorunsuz yükleyebilirsiniz.

Ben pa900 de kullanıyorum bu seti elinize sağlık güzel set ama tulum vede kemençe tonları çok kötü yanlızca.

bu setin üzerine değişiklikler yaptım tulum ve kemence sanırım bu sette değişti ilerleyen günlerde demolar yollayıp fikirlerinizi alırım aslında seti şimdiye bitirmem lazımdı ama bazı sorunlar nedeni ile cihaza 4 ay el vurmadım dünki düğündede baya bi zorlanmadım desem yalan olur ,şimdiki paylaşacağım setle artık set işine son vereceğim,saygılar.