• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bi konuda rahatsızım

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
ARKADAŞLAR SON 1YILDIR BİZLERE Bİ HALLER OLDU RİTİM VE SET KONUSUNDA TATMİNSİZLİK YÜKSEK SAFHADA ÖZELLİKLE SALİM VE BATUH ARKADAŞIMIZA ÇOK TEPKİLER OLDU HALADA DEVAM EDİYO EN UFAK ÖRNEK SİZE A2000 ÇIKTI OR700 Ü UNUTTULAR O UNUTULAN OR700Ü BEN 1AY KULLANDIM YAZILAN RİTİM LERİN SAYISI OKADAR FAZLAKİ YERLERİNİ KARIŞTIRIYODUM Kİ BEN O DÖNEMDE SALİM VE BATUHUN YAZDIĞI RİTIMLER İÇIN OR700 Ü ALMIŞTIM BEN MERAK EDİYORUM BU 2ARKADAŞ RİTİM PAYLAŞTIĞI ZAMAN YERE GÖĞE SIĞILMIYO PAYLAŞMAYINCA NİYE KÖTÜ OLUYO BEN ANLAMIYORUM ARKADAŞ BUKADAR RİTMİ KULLANIYOMUSUNUZ 2.KONU İSE Bİ CİHAZ ÇIKMADAN ABARTILARAK ÖĞÜLMESI BUNU ÖZELLİKLE ADMİNLER DEĞİL USERLER YAPIYO A2000 EMO SETİ YERE GÖĞE SIĞDIRALAMADI SET ÇIKTI Bİ TON ELEŞTİRİYE MAARUZ KALDI ŞİMDİDE PA600 İÇİN AYNI KONULAR AÇILIYO SÜREKLİ YA BU ARKADAŞLAR BAYİİ ÇALIŞANI REKLAM YAPIYO YADA BAŞKA İŞ VAR.SONRA DA FİYATLAR YÜKSEK DİYE ŞIKAYET EDİYORUZ Bİ BAŞKA KONU İSE SÖZLÜ VE SÖZSÜZ MDALTYAPI PAYLAŞAN Bİ ARKADAŞ IMIZ YERDEN YERE VURULDU LAPTOPCU ŞÖYLE BÖYLE DİYE BEN 1AY İÇİNDE 10CGB ALTYAPI PAYLAŞCAM YA MDALTYAPI BÔLÜMÜ KAPANSIN YADA MÜSADE EDİLSİN.SAYGILARIMLA Not.Şu anda benim bildïğim kadarıyla orglara çip takan tek sayın hocamız CAN BAŞAR var eğer onuda kaybedersek destek vericek kimse kalmaz lütfen emekçi üstadlara hitap şeklimizi değiştirelim meyve veren ağacı taşlamayalım ve şunu unutmayalım MüZİSYENLER ÇABUK KIRILIR.

Cevap: Bi konuda rahatsızım

türk milletinin geninde var ben herzaman söylüyorum bir daha söyleyeyim insanlar etiket meraklısı malı görmeden etikete para veriyorlar.

ustadların yazdığı ritimler ve yersiz eleştiriler yalnıs haklısınız ama md konusunda size katılmıyorum md kullananlar bu işi binbir türlü zorukla öğrenenlere haksızlık ediyor laptoptan şarkı açıp düğün yapanlar bu işe emek veren gerçek piyanıst ve şantörlerin hakkını yiyor bunu kimse inkar etmesin buyrun 10 gb md paylaşın başkada birsey demiyorum...

md ve mp3 le düğün bitiren arkadaşlar gerçekten bizlerin hakkını yiyor bencede onlar gibiler yüzünden istediğimiz fiyatı çekemiyor ve bu işten layıkıyla para kazanamıyoruz.

ülkemizde ne yazıkk ki meyva veren ağaçlar taşlanıyor.altyapı paylaşan arkadaşlar eleştiriliyor.bence herkes bir türlü ekmeğini kazanmak zorunda.biz de zamanında orkestrada 5-6 kişi para kazanırken tek başına bu işi yapan piyanisler yüzünden kazancımızdan olmuştuk.kısaca kimse bu konuda boşuna yorum yapmasın.hep nalıncı keseri gibi kendimize yontmayalım.bu konuda yüzlerce yorum yapıldı yapıldı ve konu kapatılmıştı.tekrar takrar bu konuya girmenin alemi yok.zaten bu zamanda fazla para talebi boşuna.adamlar getirir ses tesisatını cd den çalar bitirir düğünü.başladılar bile birçok gazino cd den düğün yapmaya.adamlar para hesabı yapıyor.en ucuz maliyete bakıyor artık.bi tane önü kapalı masa,arkasına da garsonu oturtuyor cd den yallah düğün.olay bu.yani laptopçularla bir alakası yok olayın.adam hakkınızı veriyorsa canlı,düşük veriyorsa laptop çalın.ne ka ekmek o ka köfte.benim gördüklerim bunlar.benim düşüncelerim.herkesin düşüncesine de saygılıyım......

ilk cümlem can başar ve ritim ses yazıp paylaşan arkadaşlar içindir.adamlar verince iyi,vermeyince kötü.bu zihniyet değişmeli artık.

Haklısınız akor hocam

siz lettopculara dusman olan piyanistler bir lettop kac para bir org kac para sizle lettopcunun arasındaki fark ne a1000 le pa55 le daha buna örnek olan bir cok org var bir lettop fiyatina tesisat lettopta olsa aynı org da olsa aynı neden bu kadar lettopla dugun yapanlari kucumsuyorsunuz ben bunu anlamadım en azından lettopta orjinal muzik calıyor cok piyanist gördum orggu calamayan ve sarkı sözlerini bilmeyen hep uydurup sallayan böyle piyanistler iyi lettopcular kötu yok arkadas piyanist gercek piyanist olsun her zaman ekmek yer sahte piyanistlere dikkat bende de 5 binliralik malzeme var ama dugun almıyorum neden cunku tam piyanist degilim yotubeye adanalı safak yazın bakın piyanist öyle olsun her zaman her yerde ekmek yer sahte piyanistlerden sakının saygılar

geçen biri aradı köyün birinde düğün vardı 400 olur dedim pahalı dedi kamerayı falan çıkardım 350 olur dedim sonra düşüneyim dedi tekrar aradı pahalı geldi dedi e gerizakalı insan 100 lirayamı gelecez düğüne oldu olacak bedava yapalım işte bunun nedeni laptapla düğün yapan insanlar 150 liraya düğüne gidiyorlar hatta 100 liraya gidiyorlar önüne koyuyor kırık bir org sesleri sonuna kadar kısıp çalar gibi yapıyor hatta geçen gün birini gördüm çalıyom diye yırtınıyor ama baktım orgu anfiye bağlamamış bide triplere giriyor böyle insanlar düğüne çağırırsa kendinizi hiç yormayın arkadaşlar dayayın laptoptan çayınızı sigaranızı için ben öyle yapıyorum artık ne yoracam kendimi bide gelir beğenmez sanki 2 milyar vermiş saz grubu kiralamış dayayın laptopu gitsin

bak burda sahte piyanistti görmus arkadas bende bunu anlatıyorum insanlara herseyin sahtesi varda piyanisttin yokmu :)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri