• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bi konuda rahatsızım

Cevap: Bi konuda rahatsızım

Arkadaşlar elinizdekinin kıymetini bilin bu yeterli bence:)

ben aksini düşünüyorum kardeşler, sıradan piyanist ile laptopcu arasında hiçbir fark yok))
laptopcular denge unsuru bu piyasada, onlar olmasa iyi piyanistlerin kıymeti bilinmez )))

Ooo naaptınız konu laptopcular değil konunun temeli üstadlara yapılan haksızlar ve yeni cihazlar hakkında şu laptopçular kelimesine gelelim beni profôsyenel abiler düğüne yolluyolardı düğün sahibi paramız az yarı laptop yarı canlı yapsa buda yeter diyo zaten düğün sahibi biliyo o paraya sağlam piyanist çıkaramıycanı ozaman sizin derdiniz ne bunu anlamıyo rum adamın parası yok kardeşim müzisyen tutamıyo 100 150tlyede pıyanist bulamıyo ee neyapacak düğün yapmasınmı arkadaşlar mdaltyapı paylaşımından rahatsız olan arkadaşlar admine özel yazın kaldırsın lar mdaltyapı bölümünü defalarca konu açıp polemık haline getirmenin bi anlamı yok.

Batuhan ve Salim'i butun kalbimle desdekliyorum...

md ve mp3 le düğün bitiren arkadaşlar gerçekten bizlerin hakkını yiyor bencede onlar gibiler yüzünden istediğimiz fiyatı çekemiyor ve bu işten layıkıyla para kazanamıyoruz.

Düğün sahibiyle ona göre anlaşın.Fiyatlar yöreye göre değişir de mesela adam size 400 TL olmaz mı derse "Bilgisayarla ancak o paraya çalıyoruz." diyebilirsiniz.Daha fazla verirse de canlı çalarsınız.Kötü bile olsa şimdilik çözüm budur.

Ustadlari tenzih ederim!! Valla piyanist piyanist diyosunuz ama ben ne kadar dugun gorduysem milletin klavyesindrn hep yk kardeslerin halayi baris manconun slow dans muzikleri cikiyor.ya bire bir caliyolar yada mp3 mu diyorsunuz? İste ondan yapiyolar:))

ritm yazan ustadları elestırenler bı zahmet kendılerıde bır adet ritm yazsın ...
set falan hazırlamalarına gerek yok
bır adet ritmin 4 adet versıyonunu her versıyonun ıntro ve ataklarını
bırde akorlarını hazırlasınlar ondan sonra ustadları elestırsınler
daha ıyısını yapanda elınden opulsun
daha ne dıyelım :)

Geri