• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bigalı hako v3

piyanist17

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
set
EVET arkadaşlar bigalı hako v2 den sonra v3 te son rutujlar yapılıyor en kısa sürede bayram hediyesi olaraka gelcek size özellikle sunu belirteyim izmirin yeni şarkılarından olan horozum kameracı ve hastasıyız dede ritimleri ve en son çıkan taylan ritimleride mevcuttur yeni sesler pad lar 2/4 veçiftetelli halaylarda eklenmiş durum dadır şahane bi set sizleri bekliyor çok yakında geliyor talep ne kadar çok olursa v4 te okadar çabuk gelir tabiki arkdaşlar bunuda unutmayalım ...

İLK DEMO ROMAN:

2 Cİ DEMO ÇİFTETELLİ:

3 DEMO KARMA 9/8 SHOW :

BUNLARDA USERLER VE FAVLARDAN Bİ KAÇI VAHDELER VE DİĞER 5/8LER DE YAPINCA KOYCAM

set
set

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Bigalı hako v3

şimdiden çok tşkler ... wallah süper ..eline emeğine sağlık..bekliyoruz setii.. bende alet olmadığı halde merak ettim setii :)

selam üstad bilgi için teşekkürler fakat bi sorum olacak sizin seti yüklemiştim ve bende iyi çalışmamıştı herhangi bi usb set ilemi yapıldı?merak ettim şimdi seti dört gözle bekliyoruz şimdiden teşekkürler.

servet hocam hako set 16 dk lık bir settir sizin org 8 dk ise tam çalışmaz bilgilerinize.

8 dk oldugu zzaman kitlerde eksiklik oluyo o yuzden okumaz 16 dk ykle en guzeli hayırlı işler

bu çiftetelliyi sizmi caldınız :)

aynısı burda var bu pa80 tapılmıs bi calısma :))

Bombaya bak gmlgesiz söylemese inanacaz teşekkürler glgesiz.

yasaa beyaaa öncelikle ciftetelliye bayildim

calis tarzin cok güzel Allah nazarlardan korusun.
ritim cok sahane .insallah bu kurban bayraminda bizlere hediyen olur ,
sabirzizlikla bekliyoruz hocam.

yasaa beyaaa öncelikle ciftetelliye bayildim

calis tarzin cok güzel Allah nazarlardan korusun.
ritim cok sahane .insallah bu kurban bayraminda bizlere hediyen olur ,
sabirzizlikla bekliyoruz hocam.

bayıldında ben bu seti yaptıgına pek iananamadım bu bigalı resatın yaptıgı bi çiftetelli 80 için ben bunu dinleyeli baya olmustu yukarıyada koydum :)