• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

birkaç altyapı sitenin yenilenmesi dolayısıyla

BARON_

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.tarcin-fm.tr.gg
öncelikle yeni sitemiz hayırlı olsun allah utandırmasın birkaç alt yapı iyi günlerde kullanın sevgi ile kalın herdaim...

cengiz kurtoglu paketi midi dir

ferdi midi paket

Merhaba sevgili dostum. Nasılsın? Ne zaman görüneceğini merak ediyordum. Seni tekrar aramızda görmek harika. Bu arada eski üye olduğun tarihi genel moderatörlerden birine bildirirsen, üyelik tarihini hemen eski haline getirirler. Paylaşım için teşekkürler. Tekrar görüşmek dileğiyle, sevgiyle kal.

Merhaba sevgili dostum. Nasılsın? Ne zaman görüneceğini merak ediyordum. Seni tekrar aramızda görmek harika. Bu arada eski üye olduğun tarihi genel moderatörlerden birine bildirirsen, üyelik tarihini hemen eski haline getirirler. Paylaşım için teşekkürler. Tekrar görüşmek dileğiyle, sevgiyle kal.

çok tesekür ederim abilerin gülü allah sükür abim bu ara evet pek olamıyorum bende seni gördüğüme sevindim abim bu ara biraz ilaçlar falan basladı yeniden pek olamıyorum bu nedenle üyelik tarihi konusu o kadar önemli değil abim benim için benim için önemli olan burdaki senin gibi abim ve kardeşlerimle birlikte olmak sağol abim sevgi ile kal herdaim...

hoşgeldin baron abi.
uzun zamandır yoksun özlettin kendini.
selamlar.

sagol hakan kardesim bir bakyım dedim abi ve senin gibi kardeşlerime bakmıskende bir iki paket uplat edeyim dedim kardesim sagol bende özledim sevgi ile kal herdaim kardesim...

Merhabalar. Şükür görüştürene!

Meraktan çatladım baron abim. İnsan özleyince anlıyormuş gerçekten.

İnşallah görüşelim, özledim bayağı. Vesselam.

çok teşekkürler saolun

hoş geldin kardeşim ..kısa bir aradan sonra seni tekrardan burada görmek çok güzel ..paylaşımların içinde teşekkürler..sağlıcakla kal kardeşim ..

hoş geldin kardeşim ..kısa bir aradan sonra seni tekrardan burada görmek çok güzel ..paylaşımların içinde teşekkürler..sağlıcakla kal kardeşim ..

sağol güzel abim bu ara pek fırsatım yok ama bakayımdedim abi ve kardeşlerime insallah kısa bir süre sonra tamamen eskisi gibi zaman ayırıp paylasımlarımıza devam ederiz sevgi ile kal herdaim

Merhabalar. Şükür görüştürene!

Meraktan çatladım baron abim. İnsan özleyince anlıyormuş gerçekten.

İnşallah görüşelim, özledim bayağı. Vesselam.

sağol güzel kardesim insallah iyisindir insallah yakın zamanda yine birlikte olucaz sevgi i,le kal herdaim kardesim...