• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

birkaç altyapı sitenin yenilenmesi dolayısıyla

sevgili üstadım nerelerdesin....özlettin kendini.ve hemen süper paylaşımlar başlamış.....saygılarımla....

çok sagol güzel kardesim insallah sık sık görüşürüz bu arada yeyenime allah acil sifa versin tekrar sevgi ile kal kardeşim herdaim..

selamın aleyküm sayın müzisyen arkadaşlarferdi tayfurun alt yapılarını mp3 olarak hazırlarsanız ne güzel olacak kayıt programları rar dosyasını açmıyor yaptığınız müzikler çok güzel ellerinize sağlık hepinizden allah razı olsunsayfa değişmiş zaten yeni alt yapılar bekliyoruz sizleden

Cevap: birkaç altyapı sitenin yenilenmesi dolayısıyla

selam baron kardeş ferdi tayfurun benim gibi sevenler sendemi leyla bende özledim yıldızlarda kayar şarkılarının altyapılarını mp3 olarak hazırlasan bu garip kardeşini çok mutlu edersin (RUMUZ) SENSİN TESELLİM

selam baron kardeş ferdi tayfurun benim gibi sevenler sendemi leyla bende özledim yıldızlarda kayar şarkılarının altyapılarını mp3 olarak hazırlasan bu garip kardeşini çok mutlu edersin (RUMUZ) SENSİN TESELLİM

bu sayfamızdaki paylaşımlarda işinize yarayabilir.. forumda arama yaparak yada istek yazarak aradıklarınızı bulma ihtimaliniz var..

Selamun Aleyküm bana ferdi tayfur -Alıştım şarkısının orjinal MD'si lazım bi yardımcı olursanız sevinirim Görüşmek Dileğiyle...!