• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Birkaç Mehmet ölmüş, ne çıkar :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Birkaç Mehmet ölmüş, ne çıkar :(

Hocam zaten hüseyin çelik son zamanlarda ne dediğini bilmez oldu. Hatırlarsanız yakın bir zamanda da Atatürk'ün gençliğe hitabesine kafayı takmıştı. Şimdi de böyle bir skandalla karşı karşıya. Ne diyelim Allah ıslah etsin. Şehit ailelerimize de Allah sabırlar versin.

Ben de programı seyrederken, (terör örgütü mensuplarının ölmesine de üzülüyormuş fakat bize de onlar saldırıyorlar ile başlayan cümlesinde) son karakol baskınında şehitlerimizin bedenlerinin kömürleşmesi yüzünden dna testi yapılması gerektiğini söyledi. O an kendimi şehit ailesinin yerine koydum. Onların acısını alevlendirmeye kimsenin hakkı yok. On kere düşünüp, bir kere konuşmak lazım.

Saygılarımla.

Kendi çocuklarını da yollasınlar oraya.Nedense bizimkiler Mehmetçik, onlarınkiler Memoş oldu!

93 95 arasi guneydoguda askerlik yapmis olup mecburi sebeplerden 1 ay gec terhis olmus askerlik bitiminde 2 yil tedavi gormus biri olarak sadece sunu soyluyorum yaziklar olsun ulkeyi bu hale dusurenlere

böyle bir şey yok!! HÜSEYİN ÇELİK DİYORKİ" Benim böyle bir ifadem kesinlikle olmadı. Dün Aygün'ü kaçırdılar, bugün Yüksekova'da 11 işçimizi kaçırdılar. Yarın başka bir şey yaparlar. Eğer biz bu durum karşısında elimiz ayağımıza karışırsa, panik yaparsak ülkenin gündemini PKK belirlemiş olur, onların propagandasını yapmış oluruz." /arkadaşlar valla videoyu bende izledim öyle bahsedildiği gibi bir iki mehmet şehit oldu diye sözüne hiç rastlamadım .ve bu tip haberler son zamanlarda çok artmaya başladı .eğer bu sözler aynen sizin burada bahsettiğiniz şekilde hüseyin çelik tarafından ifade edildiyse.bunu burada belgeleyin sizlerden rica ediyorum.çünki ben bu insanlara inanarak oy verdim.ve hala inancımda en ufak bir kırılma olmadı bu zamana dek.ama eğer aynen bahsettiğiniz gibi bir durum varsa bu beni çok ama çok üzer ..daha ötesi yıkar!

Link burada.

1:28'de sarfediyor o sözü.

Saygılarımla.

buyrun video burda hemde canlı yayında bağlanıyor... 1,25 saniyeden sonrasını özellikle dinleyin ve bunların ne derece vicdansız karaktersiz ve abd taşeronu olduğunu görmenizi isterim...

şerefsizin dediğine ya "pkk bomba patlattı diye,birkaç mehmedi şehit etti diye meeclisi toplatamayız diyor" halbukisi muhalefet partileri veryansın ediyor meclis olağanüstü toplansın diye....bu ülke öyle bir duruma düştü ki,aslında şikayet etmemek lazım bunları başa getiren bu ülkenin %50 si.yakında savaş da çıkarsa ki çıkacak en ön saflarda bunları başa getirmek için oy verenleri içtenlikle görmek isterim

Onlar toplanınca herkes bu mevzuya odaklanacak.Ondan korkuyorlar.Hazır Süper Kupa, Olimpiyat varken ne gerek var ülkede olanları öğrenmeye?Milletin güveniyle oraya gelenlere hiç yakışmadı bu tavır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...