• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Birkaç Mehmet ölmüş, ne çıkar :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
birde ben boyle bir ifade kullanmadim diyoya hep delirtiyo insani.ulen adam gibi tamam kullandim ama sinirle veya yanlislikla desende ozur dilesen ya... yok ya Allah sonumuzu hayir etsin hicte hayir gorunmuyoya...

Cevap: Birkaç Mehmet ölmüş, ne çıkar :(

Bu da yazılı kanıt.Yeterli mi?

valla ne diycemi bilemiyorum.... :mad:çok ama çok üzgünüm ....:mad:ınanamıyorum ya bu kadar hassa bir konuda böyle bir kelam nasıl yapılır ....aklım mantığım almıyor .bu şahıs derhal istifa etsin .ben artık bu adamı tanımıyorum ..umarım başbakan gereğini yapar.:(

hepinizden özür dilerim arkadaşlar.

valla ne diycemi bilemiyorum.... :mad:çok ama çok üzgünüm ....:mad:ınanamıyorum ya bu kadar hassa bir konuda böyle bir kelam nasıl yapılır ....aklım mantığım almıyor .bu şahıs derhal istifa etsin .ben artık bu adamı tanımıyorum ..umarım başbakan gereğini yapar.:(

Hocam bu ülke her görüşe açık; fakat bizim milli değerlerimiz, başta Atatürk, silah arkadaşları ve şehitler, hakkında alay edici ifadelere hiç kimse müsaade etmez.Gençliğe Hitabe için bile hatırlarsanız her kesimden insan tavır almıştı Hüseyin Çelik'e karşı.Bir görüşü savunmak, ülkenin geçmişini ve onurunu yok saymak olmamalı.Hangi siyasi oluşum olursa olsun bu tip bir şey söylenmesi derinden yaraladı herkesi.Çok şükür ki şu an burada bunları yazabiliyoruz.Oralardan dönemeyip şehit olabilirdik.Zor yerlerde askerlik yapanlar var.Başka görüşler eleştirilebilse de şehitler bizim ortak değerimizdir.Onlar şehit oldu ki biz düğünlerde rahatça eğlenelim, paramızı kazanalım, geleneklerimizi sürdürelim.Şehit yakınları kim bilir ne durumdadır şimdi.İnşallah hükümetten aklı başında biri çıkar da "Hata ettik." der.Yoksa adamın öyle bir şey söylediği ortada.Recep Akdağ gibi muhteşem bir adamın yanında Hüseyin Çelik gibilerin varlığı gücüme gidiyor.

arkadaşlar başbakan çıkıp şehitlere kelle derse bakanıda çıkar başka birşey der siz bunları koyun gibi meleyen türk milletimize arkadaşlarınıza türk milletinin her ferdine anlatın ki insanlar kimlerin eline koz verdiğini anlasın avrupa devletlerinde bir söz bile insanı koltuğundan eder ama ne hikmetse adamların yüzüne tükürsen yarabbi şükür diyorlar yazık.....

kıssadan hisse bi hikaye size...

Padişahın biri, koyduğu yüksek vergilere halkın hiç tepki vermemesine kızar olmuş. Vezirlerine, "Filanca yerdeki şehre gidin. Oradaki köprünün başına bir adam koyun. Geçen herkesten 1 akçe alsın." demiş. Vezirler padişahın dediğini yapmış. Şehir halkından ses seda çıkmamış. Padişah bunun üzerine kızarak, "Köprüden çıkandan da 1 akçe alınsın" demiş. Vezirler emri yerine getirmişler. Yine bir tepki gelmemiş, buna çok kızan padişah hemen emir vermiş: "Köprünün ortasına bir zenci dikilsin. Geçen herkesi .... " demiş.

Emir yerine getirilmiş. Halktan yine tık yok. İyice küplere binen Padişah, tüm şehir halkını meydana toplayıp hiddetle haykırmış: "Bre mendeburlar. Hiç mi şikâyetiniz yoktur benim devletimden. Niye böyle susup durursunuz?" Kalabalıktan çıt çıkmamış. Daha da kızan Padişah: "Eğer tek bir şikâyetiniz bile yoksa hepinizin kellesini uçuracağım ona göre" demiş. Bunun üzerine biri elini kaldırmış:

* Padişahım şu bizim şehrin tek köprüsü var ya...

* Evet biliyorum o köprüyü. Yoksa geçiş parası mı çok geldi?

* Yok padişahım o değil de şu köprünün ortasında duran zenci var ya...

* O zenciden mi şikâyetiniz var. İstemiyor musunuz o zenciyi?

* Yok padişahım. Tek bir zenci olduğu için kuyruk oluyor. Birkaç zenci daha koysanız da çok beklemesek.

böyle bir şey yok!! HÜSEYİN ÇELİK DİYORKİ" Benim böyle bir ifadem kesinlikle olmadı. Dün Aygün'ü kaçırdılar, bugün Yüksekova'da 11 işçimizi kaçırdılar. Yarın başka bir şey yaparlar. Eğer biz bu durum karşısında elimiz ayağımıza karışırsa, panik yaparsak ülkenin gündemini PKK belirlemiş olur, onların propagandasını yapmış oluruz." /arkadaşlar valla videoyu bende izledim öyle bahsedildiği gibi bir iki mehmet şehit oldu diye sözüne hiç rastlamadım .ve bu tip haberler son zamanlarda çok artmaya başladı .eğer bu sözler aynen sizin burada bahsettiğiniz şekilde hüseyin çelik tarafından ifade edildiyse.bunu burada belgeleyin sizlerden rica ediyorum.çünki ben bu insanlara inanarak oy verdim.ve hala inancımda en ufak bir kırılma olmadı bu zamana dek.ama eğer aynen bahsettiğiniz gibi bir durum varsa bu beni çok ama çok üzer ..daha ötesi yıkar!
Yunus kardeşim olanları yandaş tv ve basın yerine tarafsız kaynaklardan araştırsan hayal kırıklığına uğrayacağın yüzlerce önemli şey var Hüseyin çelik neki!!

hala adam gibi adam olup özür dilemesini bilen insanlar olduğunu görmek güzel.. yunus_53 helal sana.. seçmenlerin çoğu senin gibi olsaydı bu ülke bu kadar ötekileştirilemezdi.. bölünemezdi.. herkes birbirine düşman, herkes öteki.. yanlış yapsa da yakışır bizimkilere, e adam hırsız, olsun bizden olsun da.. çelik tek dileğim o acıyı sen de yaşarsın umarım.. bu vatan için hayatını hiçe sayan, canını veren, sakat kalan kahramanların nefretleri seni boğacak merak etme.. "kelle, birkaç memet, sayın öcalan, habur karşılaması".. ne zaman uyanacak insanlar merak ediyorum.. ülke elden gittiğinde mi.. neyse fazla siyasete girmeyelim.. tüm şehit yakınlarına allah sabır versin.. saygılar..

TÜRK HALKININ eseri bu, isyan etmeyin..biz bunları hakeden bi milletiz

hayır söylediklerinize karşı çıkıyorum bu millet kadar vatanını koruyan sahip çıkan bir millet yoktur tam 4 bir yanda 7 düvelde yunana ingilize rusa pabuc bırakmadan vatanını koruyan dedelerimiz bunu ispatlamiştır unutmayın bu millet sessiz kalıyorsa bi nedeni vardır oda kardeşi kardeşe düşman yapmak isteyenlerin oyununa gelmemek için dir... haketmeyen millet kim sinsice özgurluk davası için petrol avına cıkan ıraktakı müşlüman kardeşlerimizi öldüren amerika mı ?
ben türküm ve sonuna kadar diyorum ki hakeden hakketiği yeri buLur bizim hakkettiğimiz yer senin dediğin gibi değil abi biz YÜCE BİR MİLLETİZ.....

Kötü bir durumu söylemek hükümeti eleştirmek olarak anlaşılabiliyor.Sağlık Bakanlığı gibi çalışan bir kurum varken öbür alanlarda geri kalmamızın sebebi ne acaba?

Hüseyin Çelik kim, ülke yönetmek kim!Başbakan ağzını açmıyor son gelişmelerle ilgili.Sayın Çelik fena çuvalladı.Dış politikada zaten kötüyüz, bir de bu bakış açısı zoruma gitti.80'li yıllardan beri o kadar kişi boşuna mı şehit oldu?Ordunun açıkları var.Allah vere de savaşa girmesek.O çok övülen teknolojiler bir iki birlikte var.Ordunun tümünde yok.Ama bizim iman dolu göğsümüz gibi serhaddimiz var.Aşağıdaki haberi okuyunca niye şehitlere sahip çıkmak gerek bir kez daha anlıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...