• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK-5 OR / Yeni 4 Adet EMO Ritimleri Yayında...

Cevap: BK-5 OR / Yeni 4 Adet EMO Ritimleri Yayında...

tşk ler çok ıyı iş oldu ya bu aletı almak sonunna kadar destek veriyor roland müşterelerine saolun ....

emo yazdı diye milletin yorumları değişti ama dikkat edin 2-4 kaşık ritmi o diğer ritim yazan arkadaşımızın ritminin aynısı a varyasyonu filan..sadece ayarları oynanmış..emeğinize sağlık değerli üstadlar.. yamahada yapsa keşke ritim-ses paylaşsa...herşey para olmuş

pasam sen bıraz kendı tarafına cok yontmussun olayı cogu fırma dıstrubutor bence bu roland bayının yaptgını yapamadı bi ikincisi emrah kaca gelıp senın yamaha orguna bedavadan rıtım ses ne yapar nede verır bunun ıcın kendın eger yapabılıyorsan yaparsın..gerısını bekleme derım ben...

pasam sen bıraz kendı tarafına cok yontmussun olayı cogu fırma dıstrubutor bence bu roland bayının yaptgını yapamadı bi ikincisi emrah kaca gelıp senın yamaha orguna bedavadan rıtım ses ne yapar nede verır bunun ıcın kendın eger yapabılıyorsan yaparsın..gerısını bekleme derım ben...

yapmaz zaten. . şu anda yamaha kullanmamın sebebi sağlamlığı ve geçmişte a1000tr kullandığım için yamahayı çözmüş olduğum içindir.. saund olarakta korgtan iyi ama nevale olarak elde tutulur pek bi ritim yok, anca kendin oturup yazarsın birşeyler yapmak istiyorsan.. emo usb çıkacak 150 euro .... keşke yamaha firmasıda Rolandın yaptığını görsede emo usb fiyatını bi şekilde düşürtse.. roland alanlar bedavadan emo usb sahibi olurken biz yamahanın çipine ayrı para,usb sine ayrı para verirken pa800 parasını geçti masraf

batuhcum bende bazı dusuncende sana katılmıyorum ve alet kullanmasını bılene coooookk prof alet zaten amator aletlerın ısmı ve sınıfı bellı bı roland fırmasınında amatorle asla işi olmaz bunu lutfen daha mantıklı dusunerek algılamanı ıstıyorum...saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

eyv model olrak workstation bı ürün olmaya bılır ama adamlar bunu arka plan klavye olrak cıkarmıs olabılırler ama arka plan klavyebackin keyboard) benım mantıgıma amator ıfadesını bagdastırmıyor hata bence bu...

Backing kelimesini yardımcı veya destekçi değil de "desteklenen" olarak anladığımızda BK-5'i daha iyi tanımlayabileceğimizi düşünüyorum.

selam batuh ustan

bende daha tam olarak cözmüs deglim bk-5 or hangi seviyede bir klavier
belkide yeni oldugundan dolayi

ama anladigim kadar bk.5 or bir ev klaver aletimi senin görüsüne göre?

saygilar

Batuhana bir yönden katılıyorum. Bu aletle tek başına profesyonel sunumlar yapılamaz belki bunu kastetmiştir. Ama destekçi bir klavye olarak ele aldığımızda emo+batı seslerinin hem türk hem batı muzigi icin yeterli oldugunu ve 2ci bir klavye olarak sahnenizi renklendirmek icin iyi oldugunu düşünüyorum.

bk 5 or turkiye ve orta dogu satis adetleri ile roland in dikkatini cekecektir.bu sayede piyasa ve kullanici beklentilerini daha fazla dikkate alan prof arranger cihazlar uretecegini dusunuyorum

eyer bk-5 or icin yapilacak ritim ve ses ler iyi olursa bu alette is yapabilecegini düsünyorum
eksikler var tabiki misal elektro lar gibi bunlarida roland belki yeni bir updata yapip yeni sesler ekliyebilir.

kulanisi cok zor bir alet degil bence
kolayliklarida var

güzel alt yapilarda gelirse ilerde cok güzel bir org olacagini düsünyorum
bir konuda takiliyorum drum kitlerde emo drum kit var denildi
varmi yokmu onu bilmiyorum belkide emo birkac kit drumkite yüklemis olabilecegini düsünyorum
siteye sordugumda arkadaslara hic bir cevap alamadim

yani anlicagniz sahneye cikmak icin daha cok erken oldugunu düsünyorum
cok sayida gerekse ritim gerekse performance eksiklikler var suan.