• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk 5

Kadir46

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bk5
bk5 or için giresun karlıması ritimleri arıyorum saygılar.

Cevap: bk 5

daha önce EMO TARAFINDAN YAZILMIŞ RİTİM YAYINLANMIŞTI BENDE MEVCUT AMA BURAYA NASIL EKLENİR BİLMİYORUM

hızlı dosya paylaşımı sıtelerıne yukleyip yukleme bittikten sonra çıkan sonuçlardaki forumlarda adı altındaki linki paylaşabılırsınız

teşekkürler west bi sorum olacak bk 5 orguma ekranı küçük olduğu için çok zor kullanıyorum aca pa 80 ile kafa /kafaya veya pa 300 tr üste fark vererek takas etmek istiyorum düşünenler burdan yazabilir ne olur ba bi fikir verin saygılar..ritimleri indirdim .

Hocam Roland harici başka org kullanmadım..Yanlış yönlendirmek istemem..Ben alıştım ekranla ilgili bi sorun yaşamıyorum...

piche bend ayarını nasıl yaptın bazı ses değiştirim lerinde fıyaklıyor bender aralığını nasıl hafızaya aldın birde durdumu iyi ama ses değiştimiiki olyor iki olduğu zama n fıyaklıyor yani ses kayıyor org daha yen i çözüm varmı yoksa bualet böylemidir saygılar.eğer anlamadıyanız tel arayınız zahmet olmazsa size izah ederim 05302853279.teeeğenim siz demekki bu orgtan memnunsunuz bende ozman değiştirmiyeyim :

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam bunları izleyin.. Hemen herşey var.. olmazsa yine yardımcı olmaya çalışırım..

kullanım detayları 1
kullanım detayları 2
kullanım detayları 3
kullanım detayları 4

teşekkürler benim sorum pihcd bendle ilgi idi bazı seslerde fıyaklıyor yani kayma yapıyor herhalde bu org böyle.yukarıda ki roland fantom emo ritimlerinden bahsetmiş banada lazım siz hangi sesler ve ritimleri kulanıyorsunuz burdan yayınlarmızsınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merhaba daha önce roland türkiye sayfasında yayınlanan emo emrah kaça - mürhen sarmacı-serkan türküm -ömer narin-batuhan düvüncü ustalar tarafından yazılmış ritimler paylaşıldı bu ritimler toplamda 250 nin üzerinde seslerde yine roland türkiye sayfasında yayınlandı oradan indirip cihazıma yükledim ıts linkleri kendi beğenime göre ayarladım .hatta bir arkadaş ta kendi düğün setini paylaştı onuda yükledim.yine editlenmiş ritimler var batı olarak ta 381 adet e-80 ritmi paylaşıldı hepsinin hem intro -edding leri yüklü hemde ots leri çok güzel bir arşiv oluştu bk5 için