• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK-5im Geldi

Dylan150

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
BK-5
Merhaba. Dün Zuhal Müzikten aldığım cihazım bugün elime ulaştı. Böyle profesyonel anlamdaki ilk aletim oldu. Yamaha kullanmaya alışmış biri olarak detaylı sorularınız varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım. Şimdilik biraz yabancıyım hatta bazı şeylerini çözemedim ama gün geçtikçe ustaların sayesinde birazda kurcalama çalışmalarıyla alete alışacağımı düşünüyorum. :) a2000e niyetlenip fiyat fazla gelince GW8 e karar kılmıştım. Ama ben alana kadar BK5 satışa çıkınca son kararım bu yönde oldu. Artık uzun yıllar beraber olacağız gibi görünüyor. Teknik ve ses olarak cihazla ilgili zaten veriler çok ama ben herşeyden farklı olarak ilk yorumumu kullanma klavuzu için yapayım. İlk defa bir markanın Türkiyeyi ve Türkçeyi bukadar dikkate alarak bir klavuz yazdığını gördüm. Herkesin rahatlıkla anlayabileceği ve doğru çevirmelerle yazılmış kitap gibi bir klavuz olmuş. :) Son olarak genellikle Tr sesleri ön planda olmasına karşın batı seslerini de benim açımdan oldukça tatminkar buldum. Unutmadan almadan önce fikirleriyle bana yardımcı olan Katip20 nickli Ahmet abiye buradan da teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: BK-5im Geldi

hayırlı uğurlu olsun,o fiyata çok güzel bir seçim,güzel günlerde kullanmanız dileği ile...

Hayırlı olsun...
Özlediğim müziksever duruşuna sahip olduğunuz için, şahsınızı gönülden kutluyorum...
İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
En kısa zamanda demolarınızı merakla bekliyorum...
Sevgilerimle,

Hayırlı olsun kardeşim bende alacağım inşallah ama biraz daha bekleyip yorumlara bakmak istiyorum. Güle güle kullan...

hatırlı olsun güle güle kullan

Demo bekliyoruz.Hayırlı uğurlu olsun.

hayırlı olsun müzik dolu günler...

size ve bütün genç kardeşlerimize hayırlı olsun... genel sound unu beğendim...Fiyatıda iyi....
GW8 deki amansız eleştilerimizi dikkate alarak şöyle trafiği rahat bir Arranger Klavye yapmışlardır diye düşünüyorum...bir çok aletlerden artı özelliklere sahip...umarım müzisyen kardeşlerimiz rahat rahat proğramlarını yaparlar...böylelikle kafayı yemiş fiyatlardanda kurtulmuş olursunuz...

hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri